Новости из этой рубрики
10 марта 2023
Натхненні найбільшою та найяскравішою зіркою.
23 июня 2023
Доступний обмеженим тиражем 150 штук.
7 сентября 2021
Модель Monsieur. Superleggera Edition, объединившая черты J12 и MONSIEUR.
28 сентября 2021
Мастера департамента Les Cabinotiers в который раз превзошли сами себя.
26 января 2022
Швейцарская мануфактура в очередной раз поразила воображение искушенных…
Girard-Perregaux і Aston Martin представили Laureato із зеленої кераміки

До Girard-Perregaux приєднується Aston Martin для прем’єри спеціального випуску фірмової моделі Maison Laureato. Вперше годинник буде одягнений у зелену керамічну конструкцію та буде пропонуватися в розмірах корпусу 42 мм і 38 мм в обмеженій кількості.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

І Maison, і відома марка об’єднали весь свій досвід і майстерність у розробці цього спеціального спільного твору. Одягнений у витончений зелений колір, годинник віддає данину мистецтву британських перегонів у відтінку, який нагадує традиційні для країни гоночні автомобілі.

Крім того, циферблат прикрашений скелетонізованими годинниковою та хвилинною стрілками, схожими на естафету, а також циферблатом із візерунком із перехресною штриховою лінією, що відсилає до стьобаних сидінь у деяких з найпотужніших автомобілів Aston Martin.

Незважаючи на використання ультрасучасних матеріалів, цей спеціальний годинник зберігає класичні риси фірмової моделі Laureato, такі як восьмикутний безель, але в оновленій керамічній конструкції з оксидом цирконію та оксидом металу.

Розробка цього спільного таймера не тільки тривала роки, щоб концептуалізувати його, зате тепер він може похвалитися зовнішнім виглядом, який у сім разів міцніший за сталь.

Виготовлено лише 188 одиниць, 38-мм версія оснащена калібром GP01800 і продаватиметься за 25 000 доларів США.

Тим часом, за ціною 25 800 доларів США, 42-міліметрова версія працює на калібрі GP03300 і матиме 388 доступних одиниць.

 

Опубликовано: 16 марта 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.