Новости из этой рубрики
8 августа 2023
Включаючи сливовий і рожевий кольори, доступні лише для 36 мм.
2 октября 2020
В этом году модель J12 празднует свой 20-ый день рождения.
4 ноября 2016
Новые модели Excalibur публике представили за три месяца до официального…
14 сентября 2021
В цветах вечеринки, которую вы не захотите пропустить.
12 апреля 2018
Самые популярные часы TAG Heuer – Carrera – к 55-летию получили в подаро­к…
30 сентября 2022
Blancpain запускає перше німецьке спеціальне видання Fifty Fathoms Bathyscaphe…
Girard-Perregaux і Aston Martin представляють п'ятий спільний годинник

Швейцарська годинна компанія Girard-Perregaux і британський виробник розкішних спортивних автомобілів Aston Martin вп'яте об'єднали зусилля для виробництва нового годинника під назвою Neo Bridges Aston Martin Edition, випущеного обмеженою серією в 250 екземплярів.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Натхненням для створення годинника послужив Aston Martin DB12, перший у світі автомобіль Super Tourer. Примітні особливості дизайну включають скелетонований циферблат, що демонструє всі функціональні компоненти годинника, в тому числі деякі, які демонструють тонкий спільний брендинг.

Ще більш стриманий реверанс у бік Aston Martin – це смарагдово-зелені акценти та люмінесцентні стрілки, які віддають шану фірмовому зеленому відтінку автовиробника.

Цей годинник є сучасним доповненням до колекції Bridges компанії Girard-Perregaux, яка бере свій початок у 1867 році, коли Констант Жирар створив кишеньковий годинник з трьома паралельними мостами. Модель Neo Bridges Aston Martin Edition продовжує цю традицію, але в сучасній інтерпретації, демонструючи компоненти механізму перевернутої конфігурації.

Годинник, укладений у титановий корпус діаметром 45 мм з чорним DLC-покриттям, як уже говорилося раніше, випущений обмеженою серією в 250 екземплярів і надійде у роздрібний продаж за ціною 37 700 доларів США, починаючи з грудня, у офіційних дилерів Girard-Perregaux.

 

Опубликовано: 17 ноября 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.