Новости из этой рубрики
29 октября 2020
На базе классического хронографа швейцарской мануфактуры.
14 апреля 2020
В январе на часовой выставке LVMH в Дубае Zenith представили модель DEFY 21…
16 июля 2020
Среди новинок — часы с розовым золотом, керамическим безелем и цветными…
16 июня 2020
Один из главных бестселлеров часового мира — J12 из черной и белой керамики —…
18 октября 2019
Большая часть средств, полученных от продажи 100 экземпляров лимитированной…
Girard-Perregaux приготував два нових колірних рішення для Laureato Absolute

Girard-Perregaux випустив дві нові колірні гами для годинника Laureato Absolute — димчасто-сірий корпус із сапфірового скла «Light & Shade» і суперлімітовану версію «Light & Fire» із напівпрозорим червоним корпусом в знак святкування місячного Нового року. 

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Вперше представлена в 2019 році, лінія Laureto Absolute є не тільки сучасною даниною оригінальної моделі Laureato 1975 року, але й втіленням величезних знань і досвіду Girard-Perregaux у годинниковій галузі.

Хоча він оснащений восьмикутним власним калібром GP01800, який відсилає до оригінального дизайну безеля Laureato, ажурний дизайн і скелетонований механізм демонструють красу його внутрішньої роботи.

«Світло й тінь» має 44-міліметровий корпус із металізованого сапфірового скла, який пройшов 170-годинний процес, щоб створити заворожливий блиск.

Що стосується «Світла та вогню», то годинник розміщено в корпусі YAG, нового типу полікристалічного матеріалу, який має такі ж якості, як і сапфірове скло, але з додатковим розмаїттям кольорів. Розроблений як обмежена серія годинників до місячного Нового року, податливість кольору матеріалу була важливим аспектом для команди Girard-Perragaux, яка вирішила створити його в темно-червоному відтінку, щоб імітувати палаючі вуглинки полум’я.

Ціна годинника Laureato Absolute становить 99 600 доларів США за кожен.

 

Опубликовано: 19 января 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.