Новости из этой рубрики
16 июля 2021
Дизайн хронометра выполнен в стиле деталей кузова культового внедорожника.
17 октября 2016
Керамические часы – не обязательно серые.
23 марта 2020
Такие же яркие, как латинский трэп.
29 июля 2022
С запасом хода в 80 часов.
29 ноября 2022
Лімітка Breitling Navitimer B01 Swiss Limited Edition з ротором-турбіною.
14 мая 2019
Редкие наручные часы Patek Philippe Prototype с автоподзаводом из нержавеющей…
Grand Seiko представляє тріо ексклюзивного американського годинника 44GS

Grand Seiko поповнила свою культову колекцію Heritage трьома новими годинниками 44GS. Всі три нові моделі будуть доступні у нових корпусах середнього розміру діаметром 36,5 мм. Крім того, вони будуть доступні виключно у північноамериканському регіоні.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Очолює тріо нових моделей 44GS SBGW313 Hanami з квітково-рожевим циферблатом. Натхненний однойменним японським традиційним звичаєм, годинник відтворює атмосферу квітучої сакури за допомогою циферблату, який відображає її швидкоплинну красу.

Модель SBGW311 «Tsyu» із приглушеним зеленим циферблатом отримала свою назву та дизайн від сезону дощів у Східній Азії, який зазвичай триває з червня до середини липня.

І останнє, але не менш важливе: SBGW309, третій екземпляр під назвою Juhyo, що відсилає до деревної сцени снігових монстрів, яких можна побачити на снігових горах у префектурі Івате.

Всі вищезгадані моделі укладені в корпус із нержавіючої сталі та супроводжуються відповідним металевим браслетом. Годинник оснащений калібром 9S64, водонепроникністю до 100 метрів та запасом ходу до 72 годин.

Модель Juhyo вартістю 5900 доларів США буде доступна лише членам американського клубу GS9 на спеціальних заходах та в онлайн-бутику. Тим часом, «Ханамі» та «Цю» будуть офіційно випущені для всіх жителів північноамериканського регіону пізніше цього місяця.

 

Опубликовано: 6 ноября 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.