Новости из этой рубрики
28 сентября 2020
.. в честь пропавшего Bugatti.
26 мая 2016
Модель Chronoliner предназначена для пилотов и много путешествующих людей.
9 сентября 2021
Bvlgari позаботились о лучшем компаньоне для вашей поездки.
16 января 2018
С помощью коллекции уникальных часов Métiers d’Art рассказывает о…
2 июня 2021
Представлены четыре новые модели U-Boat Chimera.
25 октября 2019
Как закалялась сталь.
Grand Seiko представляє тріо ексклюзивного американського годинника 44GS

Grand Seiko поповнила свою культову колекцію Heritage трьома новими годинниками 44GS. Всі три нові моделі будуть доступні у нових корпусах середнього розміру діаметром 36,5 мм. Крім того, вони будуть доступні виключно у північноамериканському регіоні.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Очолює тріо нових моделей 44GS SBGW313 Hanami з квітково-рожевим циферблатом. Натхненний однойменним японським традиційним звичаєм, годинник відтворює атмосферу квітучої сакури за допомогою циферблату, який відображає її швидкоплинну красу.

Модель SBGW311 «Tsyu» із приглушеним зеленим циферблатом отримала свою назву та дизайн від сезону дощів у Східній Азії, який зазвичай триває з червня до середини липня.

І останнє, але не менш важливе: SBGW309, третій екземпляр під назвою Juhyo, що відсилає до деревної сцени снігових монстрів, яких можна побачити на снігових горах у префектурі Івате.

Всі вищезгадані моделі укладені в корпус із нержавіючої сталі та супроводжуються відповідним металевим браслетом. Годинник оснащений калібром 9S64, водонепроникністю до 100 метрів та запасом ходу до 72 годин.

Модель Juhyo вартістю 5900 доларів США буде доступна лише членам американського клубу GS9 на спеціальних заходах та в онлайн-бутику. Тим часом, «Ханамі» та «Цю» будуть офіційно випущені для всіх жителів північноамериканського регіону пізніше цього місяця.

 

Опубликовано: 6 ноября 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.