Новости из этой рубрики
31 мая 2022
На нем особенно эффектно смотрятся золотые детали.
8 февраля 2022
Red Edtion Collection — способ подчеркнуть свою индивидуальность и силу.
26 июня 2017
Источником вдохновения для ее создания послужило ночное небо в горах.
17 ноября 2020
Ее оценивают почти в $2 миллиона.
19 октября 2020
Есть вещи, без которых во время покорения очередной вершины или посещения…
8 ноября 2022
Нова ітерація культової моделі Reverso, яка переверне сприйняття часу з ніг на…
Hermes переосмислює годинник H08 із рожевого золота та титану

Останні доповнення до серії годинників Hermés H08 представлені в корпусі з рожевого золота та титану, який може похвалитися спортивною привабливістю та міською витонченістю.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Модель H08, вперше представлена в 2021 році, є першою спробою розкішного Maison створити чоловічий годинник. Відтоді Hermés випустив кілька ітерацій годинника, від чорного з сірим, Titanium Blue до обмеженої версії з жовтими акцентами таксі.

Нова версія, розроблена Філіпом Дельготалем, креативним директором Hermès Horloger, виконана з легкого, але міцного сплаву та залишається вірною футляру у формі подушки моделі.

Працює на власному механічному механізмі Hermés H1837 з автопідзаводом, виготовленому в Швейцарії, із запасом ходу 45 годин. Задня кришка виготовлена з титану, обробленого DLC, чорного кольору та поєднана з рожевим золотом у центрі.

Двоколірна схема продовжується на передній частині 39-мм годинника, де чорний керамічний безель і заводна головка розташовані на корпусі з матового рожевого золота. Його дрібнозернистий циферблат підсвічується люмінесцентними стрілками та індексами, обробленими золотими рамками.

До виробу додається два варіанти ремінця: один із чорної гуми, інший із тканини антрацитового кольору, обидва укомплектовані титановою складною застібкою DLC.

Офіційна дата випуску та ціна нового годинника Hermés H08 ще не оголошені. Для отримання додаткової інформації перейдіть на офіційний сайт бренду.

 

Опубликовано: 23 января 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.