Новости из этой рубрики
7 сентября 2018
Lagos представляет на выбор четыре браслета под названием Smart…
18 декабря 2023
Доступний у чотирьох кольорах, натхненних землею та морем.
17 июня 2021
В Chronomaster Revival A3817 переосмыслена модель часов бренда пятидесятилетней…
3 мая 2023
Спеціальна версія моделі на рожевому ремінці.
11 июля 2019
На этой неделе прошел аукцион Sotheby’s, на котором продали часы Space…
Hodinkee випустить дебютний годинник Toledano & Chan, натхненний бруталізмом

Hodinkee нещодавно представив привабливий і скульптурний годинник з циферблатом з лазуриту. Цей виріб, що отримав назву B/1, є дебютною моделлю Toledano & Chan, нещодавно заснованою Альфредом Чаном та Філіпом Толедано годинникової марки. Дует зблизило взаємне обожнювання годинника та архітектури, особливо бруталістського руху та годинника 70-х років.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Структурно основа B/1 відсилає до Rolex Midas, а також до раннього годинника з вбудованим браслетом, таким як Piaget Polo.

Естетично його дизайн заснований на агресивній архітектурі, зокрема на будівлі Музею Вітні Марселя Брейєра на Манхеттені. Дует також зупинився на асиметричному вікні будівлі, звідки корпус годинника запозичив свою форму.

Годинник шириною 33,5 мм поставляється в корпусі з нержавіючої сталі з вбудованим браслетом. Індекси були повністю виключені, залишилися тільки незграбні сталеві годинна і хвилинна стрілки для індикації часу.

В основі зразка лежить швейцарський автоматичний механізм Sellita SW100, що забезпечує безперервну роботу протягом 42 годин.

Сутність манхеттенської будівлі Марселя Бройєра далі відображена в упаковці годинника, представленої у вигляді бетонного корпусу, що має ту ж асиметричну форму, що і годинник.

Годинник B/1, роздрібна ціна яких становить 4000 доларів США, буде доступна для замовлення виключно на офіційному сайті Toledano & Chan, а також в магазині Hodinkee Shop 16 травня.

 

Опубликовано: 13 мая 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.