Новости из этой рубрики
12 сентября 2022
Продолжение сотрудничества с дизайнером «Властелина колец».
21 августа 2019
Не просто часы, а машина Gran Turismo на руке.
9 декабря 2020
Новые часы Land Rover x Elliot Brown Holton Professional подтвердили свою…
13 декабря 2022
Vacheron Constantin Traditionnelle із золотими фігурами з китайського міфу.
6 июня 2016
Коричневый циферблат и два корпуса на выбор: из стали или розового золота.…
30 июня 2021
MP-09 Tourbillon Bi-Axis 5 Days Power Reserve 3D Carbone оснащены двухосным…
Hublot і Деніел Аршам представляють кишеньковий годинник Arsham Droplet обмеженої серії

Швейцарський виробник розкішного годинника Hublot та сучасний художник Деніел Аршам представили свою останню колаборацію: Arsham Droplet.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Цей інноваційний годинник переосмислює класичний кишеньковий годинник, поєднуючи старовинну форму з футуристичними матеріалами та методами виробництва, створюючи універсальний витвір мистецтва, яким можна насолоджуватися як кишеньковим годинником, підвіскою або привабливим настільним годинником.

Аршам, відомий своїм унікальним стилем перетворення предметів повсякденного побуту на «реліквії майбутнього», у цій співпраці органічно поєднує своє художнє бачення з технічною майстерністю Hublot.

Натхненні органічними, плинними формами, що зустрічаються в природі, Arsham Droplet є справжньою віхою в годинниковій справі, відображаючи загальне прагнення Hublot і Arsham створювати виняткові та перетворюючі враження.

Виготовлений із суміші титану, каучуку та сапфірового скла, годинник Arsham Droplet демонструє безпрецедентну увагу Hublot до деталей та відданість інноваціям.

Його ергономічний дизайн має довжину 73,2 мм, ширину 52,6 мм і товщину 22,5 мм та ідеально лежить у руці, забезпечуючи повне занурення у годинникове мистецтво.

В основі годинника лежить культовий мануфактурний механізм Hublot Meca-10, що має вражаючий 10-денний запас ходу, що дозволяє використовувати годинник протягом тривалого часу без частого заводу.

Обмежений лише 99 екземплярами, Arsham Droplet виділяється як справжній предмет колекціонування. Його характерна округла форма краплі і безпрецедентна складність кидають виклик традиційним уявленням про те, яким може бути кишеньковий годинник.

Годинник оснащений двома титановими ланцюжками, оснащеними запатентованою системою Hublot подвійного клацання для безшовного кріплення. Його можна носити як намисто, кишенькові годинники або виставити як центральний скульптурний елемент на декоративній настільній підставці з титану та мінерального скла.

Кожний годинник обмеженої серії вартістю 88 000 доларів США пронумерований і упакований у спеціальну коробку.

 

Опубликовано: 7 июня 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.