Новости из этой рубрики
17 мая 2018
Памятные часы Элвиса Пресли нашли нового владельца.
3 февраля 2022
P67 Diver Automatic обладают водонепроницаемостью 500 метров.
20 января 2022
Швейцарская мануфактура представила третью и заключительную модель,…
14 ноября 2016
В минувшую субботу аукционный дом Phillips совместно с Bacs & Russo провел…
27 сентября 2021
Теперь мы знаем, в каких часах будет появляться актер.
14 сентября 2023
Для виставки Watchs & Wonders в Шанхаї.
Hublot присвячує годинник курорту Cheval Blanc Randheli

Дві новинки Hublot присвячені 9-му дню народження курорту Cheval Blanc Randheli, який, як і мануфактура годинника, належить групі LVMH. Курорт Cheval Blanc Randheli, що поєднує 46 вілл, спроектованих у гармонії з пишною рослинністю острова, - справжній рай на одному з островів на Мальдівах.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

У дизайні поєднуються відтінки яскравого сонця та коричневий тон, пов'язаний із мережею Cheval Blanc. Відкритий циферблат у моделі Big Bang Unico вносить у палітру темно-сірий колір, що поєднується з коричневим лічильником.

У Big Bang One Click Cheval Blanc Randheli коричнево-сірий цифеблат із декором "сонячні промені" доповнюють 11 діамантів.

Коричнево-сірий ремінець зі шкіри алігатора можна замінити на білий ремінець, що входить до комплекту, завдяки зручній системі заміни One Click.

Корпус годинника в обох випадках виконаний зі сталі. Діаметр моделі з відкритими деталями автоматичного калібру HUB1280 складає 42 мм. Модель із діамантами має розмір 39 мм.

Моделі Big Bang Unico Cheval Blanc Randheli та Big Bang One Click Cheval Blanc Randheli випущені лімітованими серіями по 25 екземплярів.

Придбати годинник можна тільки в бутіку Cheval Blanc Randheli.

 

Опубликовано: 1 февраля 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.