Новости из этой рубрики
15 мая 2023
Новинка отримала назву Big Bang Unico Nespresso Origin.
23 июля 2021
Японские мастера изобразили на циферблатах предвосхищение весны, зимнее…
17 мая 2018
Памятные часы Элвиса Пресли нашли нового владельца.
27 августа 2020
Рассказываем, как почувствовать морской бриз в асфальтированном мегаполисе.
26 сентября 2023
Будова освітлена градієнтним фасадом, який тьмяніє після заходу сонця.
Jaeger-LeCoultre розширює колекцію Polaris новими моделями та циферблатами

Jaeger-LeCoultre продовжує розширювати свою культову колекцію Polaris у 2024 році, представляючи Polaris Geographic та нові кольори циферблату для Polaris Date та Polaris Perpetual Calendar. Ці доповнення наголошують на прагненні бренду поєднувати спортивну елегантність з практичною функціональністю.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Видатною новинкою є Polaris Geographic із фірмовим ускладненням Geographic для подорожей у часі від Jaeger-LeCoultre.

Ця модель виходить за рамки стандартного дисплея з двома часовими поясами, включаючи 24-годинний індикатор дня та ночі та диск з містом для 24 основних часових поясів, чітко позначаючи тих, хто дотримується літнього часу. Нове градієнтне лакове покриття сірого кольору океану доповнено 35 шарами лаку, які надають глибини та динамізму.

Примітно, що асиметричне розташування циферблата включає додатковий циферблат другого часового поясу в положенні "6 годин" та індикатор запасу ходу у верхньому лівому секторі з помаранчевими акцентами, що виділяють ключові інформаційні точки.

За задньою кришкою із сапфірового скла видно витончений автоматичний механізм Калібру 939 із запасом ходу 70 годин. Ця модель представлена зі змінними чорними каучуковими та синьо-сірими полотняними ремінцями, що дозволяють гнучко регулювати стиль.

Jaeger-LeCoultre також оновлює циферблати Polaris Date та Polaris Perpetual Calendar новими яскравими кольорами.

Polaris Date тепер має градієнтний циферблат кольору океану, що надає сучасного вигляду дизайну, а Polaris Perpetual Calendar представлений у корпусі з рожевого золота з градієнтним зеленим циферблатом лаковим, який доповнює теплоту корпусу.

Цими новинками Jaeger-LeCoultre посилює невимушену, але сучасну елегантність колекції Polaris і продовжує пропонувати годинник, який стане універсальним вибором для сучасних шукачів пригод.

 

Опубликовано: 24 мая 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.