Новости из этой рубрики
26 июля 2019
TAG Heuer представили обновленный хронограф Carrera Calibre 16 в черно-красной…
15 марта 2017
TAG Heuer выпустила в продажу Connected Modular 45 — второе поколение своих…
13 марта 2017
Группа Jaguar Land Rover совместно со швейцарским производителем Zenith…
11 октября 2022
Сателіти тепер роздвоюються, як вулканський салют.
20 февраля 2024
Доступні розміри корпусів від 25 до 41 мм.
Особиста колекція годинників Сільвестра Сталлоне піде з молотка на Sotheby's

У червні Sotheby's проведе в Нью-Йорку аукціон The Matters Watches, на якому з молотка піде безліч престижних і бажаних годинників. До лоту входять 11 годин з особистої колекції шановного актора Сільвестра Сталлоне, в яку входять рідкісні моделі від таких брендів, як Patek Philippe, Audemars Piguet, Rolex, Piaget та Panerai.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Легендарний статус Сталлоне як актора пропагується завдяки його культовим ролям, зокрема, Джону Рембо та Роккі Больбоа. Крім акторської діяльності та кіновиробництва, Сталлоне також є впливовим та пристрасним колекціонером годинників.

«Мені подобається процес колекціонування, як і багатьом іншим у цій пристрасній спільноті, які не просто розглядають годинник як аксесуар, але захоплюються їх історією, майстерністю, артистизмом – але, що найважливіше, – тим, які почуття вони викликають», – каже Сталлоне. 

Серед 11 годин з колекції актора нерозпакований годинник Patek Philippe Grandmaster Chime Ref. 6300G-010. Ця модель вартістю 2,5–5 мільйонів доларів США є першим наручним годинником Grand Sonnerie, доданим до поточної колекції Будинку. Годинник, відомий своєю високою складністю, оснащений 20 ускладненнями, двома незалежними циферблатами, 6 запатентованими інноваціями, 5 режимами бою та приголомшливим двостороннім корпусом, на виготовлення якого пішло 100 000 годин.

Panerai PAM00382 Luminor Submersible 1950 - ще одна чудова модель цієї серії. Цей екземпляр, який одержав від творців назву «Бронзо», є саме тією прикрасою, яка прикрашала зап'ястя Сталлоне у фільмі 2011 року «Нестримні 2». Передбачувана вартість годинника складає від 30 000 до 60 000 доларів США. Новий власник годинника також отримає підписаний постер фільму.

Аукціон пройде в нью-йоркському офісі Sotheby's 5 червня. Відвідайте спеціальну веб-сторінку аукціону, щоб отримати додаткову інформацію про всі експонати.

 

Опубликовано: 9 мая 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.