Новости из этой рубрики
26 декабря 2022
Кролики на L.U.C XP Urushi Year of the Rabbit та Happy Sport Year of the Rabbit.
8 сентября 2020
Наручный стимул для великих свершений.
16 мая 2018
.. что позволит быстро адаптироваться к температуре тела и часы не будут…
11 октября 2021
Выпущены три специальные модели в линейке Prospex.
18 октября 2023
Випущений обмеженим тиражем у 35 екземплярів.
25 августа 2022
Модель подходит для серферов, дайверов и путешественников.
Panerai випустив Luminor Quaranta Bittempo у кольорі Goldtech

Розширюючи свою колекцію Luminor, компанія Panerai представила сміливий годинник із позолотою: Luminor QuarantaTM BiTempo Goldtech PAM01641.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Еталонна модель шириною 40 мм укладена у фірмовий корпус Panerai Goldtech – особливий тип матеріалу, до складу якого входять платина та мідь, що надає йому чіткого золотистого відтінку з червоним відтінком. Це доповнюється фірмовим пристроєм захисту заводної головки бренду, виконаним у тій матеріальній формі.

Яскраво-чорний сендвіч-циферблат із сонячним поліруванням створює різкий контраст із корпусом, а арабські цифри та годинникові мітки з люмінесцентним покриттям виконані у білому кольорі для кращої читальності.

Ця модель оснащена функцією GMT та оснащена автоматичним механізмом P.900 з триденним запасом ходу. До наручного годинника додається ремінець зі шкіри алігатора гладкого чорного кольору, що перегукується з глибоким відтінком циферблату.

Luminor QuarantaTM BiTempo Goldtech в даний час доступний для запиту через бутік і на веб-сайті Panerai за роздрібною ціною 25 400 доларів США.

 

Опубликовано: 4 июля 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.