Новости из этой рубрики
15 февраля 2023
У головній ролі — подвійна X-подібна клітка з турбійоном і рухомий міст.
26 мая 2021
Финальная ставка превысила в 20 раз предпродажную оценку экспертов.
31 августа 2021
Сильный характер.
19 февраля 2019
В этом году максимально тончить часовщики пытались с механизмом с турбийоном.
27 июля 2017
Цена соответствует, хотя и не рекордная.
31 марта 2020
Пожалуй, корпус tonneau становится актуальнее круглого и прямоугольного.
Перший годинник Perrelet з карбоном і чорним полотном з кольоровими краплями

Turbine Rainbow від Perrelet – дуже делікатна гра з кольором від швейцарської мануфактури.

Чорний корпус з полікарбонату та вуглецевого волокна, чорний водонепроникний ремінець із телячої шкіри з гумовою підкладкою, обідок із чорним матовим PVD-покриттям та лопаті фірмової турбіни із чорного анодованого алюмінію на контрасті з переходом яскравих кольорів через цифри та маркери.

Кольори починаються з червоного для "12", потім слідує помаранчевий для "2 години", за ними - жовтий, зелений, синій і, нарешті, фіолетовий.

Останні світяться у темряві завдяки кольоровій Super-LumiNova. Під лопатями - абстракція, яку можна побачити в музеї сучасного мистецтва, шедевр "краплинного живопису" в стилі Пола Джексона Поллока.

На чорне "полотно" нанесені кольорові краплі. Розглянути шедевр можна при обертанні турбіни. Ще одна яскрава деталь – червона секундна стрілка.

Для цієї версії Turbine компанія вперше використала карбон для корпусу. Виняток становлять лише недоступні широкому загалу Turbine Hope, створені в єдиному екземплярі для аукціону Only Watch-2021.

 

Шансів отримати Turbine Rainbow більше: модель випущена обмеженою серією в 50 екземплярів.

Годинник Turbine Rainbow оснащений власним автоматичним калібром P-331-MH, що пройшов випробування Chronofiable та COSC. Забезпечуваний запас ходу – 42 години.

 

Опубликовано: 5 октября 2022
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.