Новости из этой рубрики
2 февраля 2017
Которые так просто не прочитаешь.
8 сентября 2020
В этом году модель отмечает 20-летний юбилей.
24 ноября 2021
Она вдохновлена бескрайней пустыней и работами фотографа Куроша Кейнеджада.
27 июля 2017
Размер новых Tissot Chronо XL определенно имеет значение.
Piaget відроджує культову модель Polo 79 із жовтого золота

З нагоди 150-річчя Piaget розкішний Дім оголосив про відродження золотої моделі Polo, яка втілює дух гламуру та спортивного шику 80-х.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Майже ідентична копія годинників Polo 1979 року, нова модель не тільки має знайомий ностальгічний дизайн, але й має назву, яка також є пошаною оригіналу.

Всі годинники, від браслета та корпусу до циферблату, прикрашені фірмовим візерунком гадрун Будинку та повністю захищені 18-каратним жовтим золотом, а їх вага складає всього 200 грамів.

Незважаючи на те, що Piaget Polo 79, безумовно, привертає увагу, в них є ще одна мінімальна прикраса. На циферблаті годинникові мітки та хвилинна шкала виконані у вигляді тонких точкових гравюр, увінчаних лише логотипом Piaget та відповідними стрілками Dauphine.

Незважаючи на свій розкішний зовнішній вигляд, оригінальна модель під час свого першого випуску рекламувалася як «найкращий спортивний годинник у світі», оскільки вона була удароміцною та водонепроникною. 

За майстерно виготовленим калібром можна спостерігати через відкриту задню кришку, укладену в тонкий корпус діаметром 38 мм і завтовшки всього 7,45 мм.

Підтверджено, що Piaget Polo 79 буде випущений обмеженою серією з 79 екземплярів з рекомендованою ціною 73 000 доларів США. 

 

Опубликовано: 8 февраля 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.