Новости из этой рубрики
6 февраля 2019
Лимитированные серии часов с символом года по китайскому календарю стали доброй…
28 сентября 2021
Мастера департамента Les Cabinotiers в который раз превзошли сами себя.
22 декабря 2016
Французский концептуальный универмаг colette совместно с ателье MAD Paris…
12 марта 2020
Romeo y Julieta – бренд сигар, созданный еще в 1875 году Иносенсио Альваресом и…
26 января 2017
«Небо не предел». Точность этой фразы доказали часовщики IWC, которые…
15 сентября 2022
Часы-отражение от архитектора Кадзуё Седзимы.
Porsche та TAG Heuer випустили розумний годинник

У лінійці фірмових аксесуарів Porsche вже багато років присутні різні моделі годинників, а крім того, німецький автовиробник випускає лімітовані версії своїх хронографів на честь спорткарів обмеженого тиражу. У 2022 році вже було показано кілька нових годинників, але цього разу Porsche у співпраці зі швейцарським виробником преміальних годинників TAG Heuer випустила розумний годинник, який не просто виконаний у стилі автомобілів, а може синхронізуватися з транспортним засобом.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Новинка під назвою Connected Calibre E4 отримала 45-міліметровий корпус із чорного титану з чорним керамічним безелем, а особливістю годинників стали сині акценти.

За заявою Porsche, сині елементи відсилають до електромобіля Taycan, якому і присвячений годинник.

Оскільки мова йде про розумний годинник, TAG Heuer працюють на операційній системі Wear OS від Google і можуть не тільки синхронізуватися зі смартфоном, але й відігравати роль фітнес-браслету з можливістю відстеження фізичної активності власника.

Особливістю годинника стали додаткові функції від Porsche - аксесуар можна синхронізувати з мультимедійною системою моделей Taycan, Panamera, Cayenne, Macan, 911 і 718, щоб керувати окремими можливостями автомобілів.

Зокрема, на годинник можна вивести загальний пробіг автомобіля, заряд батареї електромобіля і пробіг, що залишився, а додаток Wear OS My Porsche дозволяє керувати кліматичною системою та обігрівами.

Вартість TAG Heuer Connected x Porsche Edition Calibre E4 становитиме 2750 доларів, що за мірками аксесуара від двох преміальних брендів – відносно доступна ціна.

 

Опубликовано: 20 сентября 2022
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.