Новости из этой рубрики
26 августа 2020
Во-первых, это дайвер, а во-вторых – модель получила очень крутые яркие ремешки.
19 октября 2020
Есть вещи, без которых во время покорения очередной вершины или посещения…
26 сентября 2023
Будова освітлена градієнтним фасадом, який тьмяніє після заходу сонця.
23 декабря 2020
400 впечатляют — он обладает пятидневным запасом хода.
12 ноября 2020
Перевыпуск культовых пилотских часов.
Річ дня: цей унікальний годинник Patek Philippe продано за 13,7 мільйона фунтів стерлінгів

Якщо ви ставитеся до того типу колекціонерів Rolex або Patek Philippe, яким обов'язково необхідні унікальні вироби, то аукціон Only Watch, що проводиться двічі на рік, — це місце, де вам слід робити покупки.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Маючи артикул 6301A, він виконаний у корпусі із нержавіючої сталі, що автоматично виділяє його серед більшості виробів Будинку, які зазвичай мають корпус із дорогоцінних металів. (Сталеві Patek, хоч би якими простими вони здавалися, майже завжди коштуватимуть дорожче, ніж аналогічна версія із золота або платини.)

До того ж, вони оснащені чудовим синьо-зеленим циферблатом з емалі Grand Feu, що гільошує вручну, і циферблатом.

У значному корпусі діаметром 44,8 мм знаходиться механізм Patek Philippe Caliber GS 36-750 PS IRM з ручним заводом, що складається з 703 деталей, з функціями grande sonnerie, petite sonnerie, хвилинного репетира та секунди, що стрибає. (Годинник голосно відбиває чверть години і при активації відбиває поточний час; їх секундна стрілка також цокає один раз на секунду, як у кварцового годинника.)

 

 

Опубликовано: 15 мая 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.