Новости из этой рубрики
11 сентября 2020
Мечтаете о миллионе долларов? Вам его хватит на 1−2 года.
24 декабря 2020
В таком магазине хочется заблудиться.
22 июня 2023
Комплекс Tierra Viva – перший європейський проект італійської марки у сфері…
18 февраля 2020
Но в наши дни складывается уникальная социальная ситуация: состоятельные…
18 марта 2021
По известным причинам единственные путешествия, в которые мы регулярно…
Місце дня: Aerie Home Office у Сан-Франциско

Оскільки світ стає все більш цифровим і ми проводимо більше часу вдома після пандемії, зростає бажання зробити домашнє/робоче місце максимально комфортним і збалансованим. OPA Architects розуміють цю місію та виходять за рамки свого нового дизайну Aerie у Сан-Франциско.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Розташований на вершині будинку в Сан-Франциско, що на пагорбі, найбільш вражаючою особливістю дизайну є панорамний вид на затоку на 180°.

Сучасний простір, розроблений архітекторами Люком Огридзяком і Зої Пріллінгер, які очолюють OPA, набуває форми завдяки алюмінієвій конструкції в геометрично опуклій структурі. Крім алюмінію, в корпусі також використовується багато скла, яке створює відчуття відкритості.

Всередині простору знаходиться довгий вбудований письмовий стіл і м’яке крісло-шезлонг. В офісі також є достатньо місця для додаткових місць для сидіння, журнальних або торцевих столиків, декору та витонченої настінної книжкової полиці.

 

Опубликовано: 25 мая 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.