Новости из этой рубрики
28 ноября 2016
Новая коллекция мебели от французского дома моды.
23 марта 2021
Бюро X + LIVING спроектировало в китайском городе Тайюань пространство с…
23 февраля 2018
Уснуть и проснуться посреди гигантского ледника, увидеть прямо из окна северное…
13 марта 2019
Редкие произведения искусства, антикварная мебель и старинные статуи —…
29 октября 2015
Мальта, Венгрия, Кипр, Болгария и другие.
Місце дня: Aerie Home Office у Сан-Франциско

Оскільки світ стає все більш цифровим і ми проводимо більше часу вдома після пандемії, зростає бажання зробити домашнє/робоче місце максимально комфортним і збалансованим. OPA Architects розуміють цю місію та виходять за рамки свого нового дизайну Aerie у Сан-Франциско.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Розташований на вершині будинку в Сан-Франциско, що на пагорбі, найбільш вражаючою особливістю дизайну є панорамний вид на затоку на 180°.

Сучасний простір, розроблений архітекторами Люком Огридзяком і Зої Пріллінгер, які очолюють OPA, набуває форми завдяки алюмінієвій конструкції в геометрично опуклій структурі. Крім алюмінію, в корпусі також використовується багато скла, яке створює відчуття відкритості.

Всередині простору знаходиться довгий вбудований письмовий стіл і м’яке крісло-шезлонг. В офісі також є достатньо місця для додаткових місць для сидіння, журнальних або торцевих столиків, декору та витонченої настінної книжкової полиці.

 

Опубликовано: 25 мая 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.