Новости из этой рубрики
10 августа 2021
В Осло возвели 13-этажный музей норвежского художника Эдварда Мунка.
28 октября 2020
Для проекта уже разработали 3D-модель с учетом солнечного света и направления…
6 сентября 2021
Впрочем, смысл в них есть. Но не для владельца.
18 августа 2016
Palais Bulles — жилой дом в Каннах, Франция, официально считается самой дорогой…
19 января 2016
Первый сидел передо мной и потел. Он старался мне понравиться. Все время…
Місце дня: перший у світі надрукований на 3D-принтері готель в Техасі

Архітектор Б’ярке Інглес співпрацює з 3D-принтером Icon і власницею готелю Ліз Ламберт, щоб втілити проект у життя.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

За останні кілька років 3D-друк прокладає собі дорогу до більш масштабних і амбітних архітектурних проектів. Тепер 3D-друк з’являється у світі розкішної гостинності, оскільки архітектор Б’ярке Інглес разом із 3D-принтером Icon і власницею готелю Ліз Ламберт створюють готель у Марфі, штат Техас, надрукований на 3D-принтері.

За даними Architectural Digest, готель розміститься на 62 акрах пустелі Західного Техасу і займе місце існуючого готелю El Cosmico Ламберта площею 21 акр.

Там, де El Cosmico запропонував прославлену атмосферу кемпінгу, новий проект включатиме люкси під куполом, комунальні приміщення, круглий пейзажний басейн, лазні та кухні просто неба.

Окрім готельного аспекту, у власності будуть будинки для відпочинку з двома, трьома та чотирма спальнями, які можна придбати та, ймовірно, приваблять супербагатих.

Кожна ребриста резиденція та кімната розроблені таким чином, щоб максимізувати враження від пустелі з мансардним вікном і видом на гори Дейвіс, із пустельним ґрунтом, доданим до власної суміші Lavacrete від Icon, щоб ще більше зв’язати конструкції з їхнім розташуванням. 

На момент написання статті точна дата відкриття нового готелю ще не оголошена.

 

Опубликовано: 24 марта 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.