Новости из этой рубрики
30 июня 2017
С крытой баскетбольной площадкой.
15 мая 2020
Ресторан-гостиница Inn at Little Washington открыт в пригороде Вашингтона вот…
10 мая 2019
Автор инсталляции уже делал похожую скульптуру — но тогда руки поддерживали…
15 февраля 2023
Представлений нейкед 1300 R Edition 23 за 42 500 євро.
1 октября 2020
Готовы заплатить за вид на океан, которым наслаждался агент 007?
Місце дня: ресторан із використанням альтернативної енергії у Португалії

У Португалії запрацював ресторан Solar Kitchen (у перекладі з англійської - "Сонячна кухня"). Його концепція полягає у приготуванні їжі виключно на сонячній енергії. 

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Вперше такий ресторан відкрився у Гельсінкі у 2011 році. Його творці — каталонський дизайнер Марті Гіше та фінський кулінарний візіонер Антто Меласніємі.

Зараз запуск нового Solar Kitchen набуває актуальності через енергетичну кризу.

 

 

«Готування їжі на сонці повністю відрізняється від традиційної кулінарії. Це відбувається на відкритому повітрі, у сонцезахисних окулярах, залежить від погоди та потребує терпіння не тільки від кухаря, а й від відвідувачів. Більше того, концентрація тепла за допомогою параболи впливає на їжу інакше, ніж стандартні джерела тепла, і позитивно впливає на текстуру та смак їжі», - розповів Марті Гіше.

У сонячні дні в ресторані готуватимуть барбекю, а в погану погоду подаватимуться салати та страви, які не вимагають термічної обробки.

Опубликовано: 27 сентября 2022
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.