Новости из этой рубрики
8 февраля 2022
Композиция Homme Sport точно сподвигнет вас на покорение новых вершин.
8 июня 2021
Над дизайном работал Вирджил Абло.
25 августа 2016
Компания Montblanc обновила коллекцию изделий из кожи Meisterstück Classic…
11 апреля 2023
У центрі мокасини Penton Tassel.
16 июня 2016
Lenovo показала прототип кроссовок, которые могут считать шаги и калории, а…
Byredo представляє свій перший твердий парфум

Відзначаючи 10-річчя улюбленого аромату Byredo Mojave Ghost, бренд представляє свій перший твердий парфум. Це обмежене видання втілює чарівні ноти оригінальної парфумованої води в концентрованій восковій формі, пропонуючи багатший і стійкіший аромат.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Цей компактний аромат, представлений в елегантному металевому коричневому впакуванні, розробленому засновником і креативним директором Byredo Беном Горхемом, ідеально підходить для любителів ароматів, які завжди в дорозі.

Він забезпечує точне нанесення, впливаючи на теплі точки пульсу тіла, щоб максимізувати стійкість та інтенсивність аромату.

Ця нова версія зберігає культові ноти амбрети, несники, фіалки, сандалового дерева, магнолії, кедра, мускусу та ветівера, перетворюючи їх на потужний та розкішний аромат. Він символізує стійкість і неземну красу квітки-примари, що росте в суворій пустелі Мохав.

Вихід Byredo на ринок твердих парфумів знаменує собою важливу віху для бренду і встановлює новий стандарт у сфері індивідуального застосування ароматів.

 

Опубликовано: 15 мая 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.