Новости из этой рубрики
10 февраля 2023
Проект вигадав Вірджіл Абло у 2021 році.
21 декабря 2022
Над ними працював художник П'єтро Руффо.
16 июня 2021
С оправами из ацетата и металла.
27 апреля 2020
Стоимость уникального стола 250 тысяч долларов.
23 июня 2017
Из кожи, которая имитирует бумагу.
16 марта 2020
Самый востребованный аксессуар сезона.
Timberland та Veneda Carter випустили нові водонепроникні черевики

Кілька років тому Timberland звернулася до Veneda Carter для співпраці, яка дозволила оновити фірмові 6-дюймові водонепроникні черевики преміум-класу з лакованої шкіри. Тепер бренд возз'єднався, щоби ще раз оновити черевики. Але цього разу він з'являється в разюче чорному кольорі.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Як і в першій співпраці, в оновленні представлені класичні 6-дюймові водонепроникні черевики преміум-класу Timberland. Але замість того, щоб працювати з версією пшеничного нубуку, цього разу колаборація передбачає використання чорного кольору. Тепер в оновленні чорна модель представлена у блискучому водонепроникному чорному кольорі.

Взуття виготовлене зі шкіри преміум-класу, утеплювача Primaloft Eco для тепла та спеціального покриття з лакованої шкіри. Додаткові деталі включають відповідні чорні шнурки, срібні люверси та чорно-срібний жетон сумісного бренду.

Нові 6-дюймові водонепроникні черевики преміум-класу Timberland x Veneda Carter надійдуть у продаж 5 березня за ціною 259 доларів США.

 

Опубликовано: 29 февраля 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.