Новости из этой рубрики
21 июля 2017
Те, кто ничего не знает о вине, часто допускают в своих суждениях об этом…
26 ноября 2018
Белым и красным дело не ограничивается.
18 сентября 2019
Все дело в правильном балансе между вкусом и послевкусием, говорят основатели.
14 июля 2020
Его будут выпускать в бумажных бутылках.
28 декабря 2022
Синє вино — це незвичайний на вигляд алкогольний напій, який стає останнім…
24 июня 2016
Рассмотрим простую ситуацию — ты приходишь в гости к подруге со своим любимым…
6 кращих зимових коктейлів проти стресу

Тут на тебе чекають найкращі зимові коктейлі, які з легкістю допоможуть впоратися зі стресом і напругою.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

У новій статті BUSINESSMAN на тебе чекають кращі зимові коктейлі, що зігрівають, які допоможуть зігрітися і повернути душевний спокій цієї зими. 

 

КОКТЕЙЛЬ «АМЕРИКАНО»

 

 

Спочатку цей коктейль звався Мілано-Торіно. Відомий він тим, що є прабатьком Негроні - одного з найпопулярніших коктейлів на основі вермуту.

Приготувати такий коктейль досить просто: для цього тобі знадобиться червоний вермут та червоний бітер у рівних пропорціях.

Залишиться тільки наповнити льодом келих, почергово влити вермут, бітер і перемішати вміст. А також прикрасити готовий коктейль часточкою червоного апельсина.

 

КОКТЕЙЛЬ «ГОРілка-7»

 

 

Одного разу Чарльз Буковскі освідчився цьому коктейлю у коханні. До того ж один із головних персонажів одного з його романів постійно пив саме цей коктейль.

Для його приготування знадобиться 40 мл горілки, удвічі менше лимонного соку та лимонад за смаком. Перемішуємо та п'ємо.

 

КОКТЕЙЛЬ "КРОВ І ШОКОЛАД"

 

 

Зимовий та зігріваючий коктейль дозволить перейнятися атмосферою тепла та затишку зимовим холодним вечором.

Приготувати його досить просто: знадобиться 150 мл молока, 200 мл вина, 100 г темного шоколаду та цедра одного апельсина.

Для початку потрібно проварити молоко і шоколад, а потім додати вино і знову підігріти. Виходить приємний гарячий напій, що ідеально підходить для зими.

 

КОКТЕЙЛЬ «ДІМ ГОРИНИЧА»

 

 

А цей коктейль однією назвою запрошує всіх у зимову казку. Щоб його приготувати, необхідно попередньо охолоджений келих додати лід, а потім наповнити його до половини тоніком.

Після чого можна додати 20 мл вермуту та 30 мл хересу. За бажанням коктейль ти можеш прикрасити часточкою лимона.

 

КОКТЕЙЛЬ «НЬЮ-ЙОРК САУЕР»

 

 

Цей коктейль вигадали понад 150 років тому, причому в Чикаго, а не в Нью-Йорку, як здається на перший погляд судячи з назви.

Для його приготування знадобиться 50 мл гарного бурбону, 20 мл лимонного соку, 10 мл портвейну, 10 мл цукрового сиропу та 5 мл яєчного білка.

Спочатку слід змішати всі інгредієнти без льоду, а потім додати кілька шматочків, щоб знову збити всі інгредієнти, тільки з льодом.

 

КОКТЕЙЛЬ «БРЕНДІ ОЛЕКСАНДР»

 

 

Кажуть, що цей коктейль Джон Леннон любив найбільше. І, справді, цей вершковий коктейль залишає особливе враження, особливо у зимову пору року.

Для його приготування знадобиться 50 мл коньяку, 30 мл какао-лікеру, стільки ж нежирних вершків, а також дрібка мускатного горіха та лід у кубиках. Для приготування коктейлю тобі знадобиться шейкер, щоб перемішати інгредієнти з льодом, а потім обережно відокремити їх від нього.

Готовий коктейль посип мускатним горіхом - це надасть коктейлю особливого правильного відтінку смаку.

Опубликовано: 2 февраля 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.