Новости из этой рубрики
1 июня 2018
..или почему все в восторге от Bentley Flying Spur W12 S.
24 апреля 2020
Он выпускался 27 лет.
14 декабря 2023
Поліролі для авто є невіддільною складовою сучасного автосервісу, без яких…
27 января 2016
Компания Porsche официально представила родстер Boxster нового поколения.
14 января 2020
Когда именно функция станет доступна, пока не сообщается.
10 января 2017
Компания Bentley раскрыла новую версию купе Continental, ставшую самым мощным и…
Чотири унікальні Rolls-Royce присвятили китайському Новому року

Компанія Rolls-Royce випустила колекцію машин до китайського Нового року. До неї увійшли три седани Phantom Extended і кросовер Cullinan з особливим декором кузова та салону. Так, на трьох машинах передню панель, підголівники та стелю прикрасили зображеннями драконів. Малюнок перед переднім пасажиром виконаний у кілька шарів, тому має об'ємний вигляд та нагадує гравіювання. Червоний колір обраний не випадково: у Китаї він символізує процвітання, успіх та удачу.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Компанія Rolls-Royce не змогла пройти повз святкування китайського Нового року і на честь цієї події представила чотири унікальні автомобілі з колекції Year of the Dragon (Рік Дракона).

Всі вони отримали особливий зовнішній декор, у тому числі акцентну лінію coachline в «вогненному» відтінку червоного Phoenix Red, а ще три машини передню панель прикрашають сучасну інтерпретацію символу дракона.

Малюнок наносять у кілька етапів, і це займає більше двох тижнів. Дракон складається з кількох шарів, причому базовий виконаний у техніці «растушевки» (feathering) для надання «ефекту полум'я». Усього шарів чотири, і для кожного підібрано індивідуальний відтінок червоного.

Після нанесення шари ретельно очищають, шліфують і покривають лаком - так зображення стає об'ємним і набуває вигляду гравіювання.

Очевидно, образ міфічної істоти вживається і в інших місцях: на підголівниках - у вигляді вишивок з 5449 стібків, на відкидних столиках - у вигляді інкрустації золотом або нержавіючої сталлю, на стелі - у вигляді абстрактного малюнка, сформованого 677 світловодами.

 

Опубликовано: 5 февраля 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.