Новости из этой рубрики
5 марта 2020
Баркетту V12 Speedster выпустят ограниченным тиражом, а ее основным конкурентом…
2 февраля 2016
В 2018 году гибридная версия с возможностью подзарядки батарей от бытовой…
8 октября 2015
Компания BMW показала самую мощную версию купе M4. Новинка получила приставку…
20 ноября 2019
Представлена серийная версия модели с открытым верхом.
5 июля 2019
Издание Vantage Heritage Racing Editions выйдет тиражом в 60 экземпляров.
19 июля 2023
Найпотужніший Mercedes-AMG GLC 63 S E Performance отримав гібридну установку.
Представлена перша Pagani Huayra з механікою

Фірма Pagani збудувала першу Huayra з механічною коробкою передач. Гіперкар під назвою Epitome отримав нову адаптивну підвіску, титанову випускну магістраль з шістьма патрубками та переглянутий дизайн з додатковими екстракторами повітря в арках, переднім спліттером та антикрилом у дусі трекової Huayra R. Двигун тут від Utopia – він видає 864 кінські сили та 1100 Нм крутного моменту.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Відділення спецпроектів Pagani Grandi Complicazioni представило першу Huayra з механічною коробкою передач.

Гіперкар назвали Epitome і оснастили семиступінчастою трансмісією Xtrac із вбудованим електроннокерованим диференціалом, тридисковим зчепленням та трипідним шарніром валу, як на гоночних машинах.

Двигун V12 6.0 запозичений у Utopia. Він видає 864 кінські сили та 1100 Нм крутного моменту. З динамічних характеристик відома максималка – 350 кілометрів на годину.

Неправильно було б вважати, що на механіці все й закінчилося. Так як це штучний проект, то його опрацювання зайняло стільки ж часу, скільки йде на створення серійних гіперкарів.

Дев'ять місяців фахівці Grandi Complicazioni витратили на концептуалізацію ідеї, за якими були ще 10 місяців конструкторської роботи.

Клієнт отримав те, що хотів: Huayra знайшла нові кузовні панелі, світлотехніку, інтегрований у передній бампер спліттер, а також антикрило, форму якого підглянули у трекової Huayra R.

Побажання покращити їздові якості вилилося у перегляд геометрії підвісок та встановлення нових електроннокерованих амортизаторів із режимом super soft для поганих доріг. Він активується окремою кнопкою та автоматично вимикається на 150 кілометрах на годину.

Випускаючи магістраль у Huayra Epitome титанова, із шістьма патрубками. Причому нижні два працюють за принципом формульного "видувного дифузора", тобто створюють додатковий притиск.

Дизайн кованих алюмінієвих коліс натхненний дисками Imola, що також невипадково, оскільки купе є в колекції клієнта. Скільки коштувала споруда машини, не повідомляється.

 

Опубликовано: 4 июля 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.