Новости из этой рубрики
22 февраля 2019
Все автомобили, запланированные к производству в количестве 63 штук по…
2 февраля 2022
Новый Phantom Orchid создан специально для рынка Сингапура.
6 апреля 2020
Ателье Carlex Design украсило G-Class в стиле роскошных яхт.
4 января 2017
Компания Faraday Future, собирающаяся конкурировать с фирмой Tesla Motors,…
11 мая 2018
А в комплекте бриллиантовое кольцо и часы!
19 апреля 2016
Немецкое тюнинг-ателье Mansory стала одной из первых компаний, представивших…
Представлений фінальний Aston Martin DBS із 770-сильним V12

Компанія Aston Martin представила фінальний DBS 770 Ultimate. Суперкар отримав 770-сильний двигун V12, що працює в парі з 8-ступінчастим автоматом, жорсткіший кузов і перекалібровану мехатроніку, а його тираж складе 500 екземплярів. Також DBS 770 Ultimate дісталися нові аеродинамічні елементи, колеса від штучного Victor і кастомний салон із двоколірним оздобленням та особливим декором. Весь тираж DBS 770 Ultimate вже розкуплено.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Суперкар DBS 770 Ultimate з деякою натяжкою можна назвати найпотужнішим серійним автомобілем Aston Martin.

Його бітурбодвигун V12 5.2 форсований до 770 кінських сил і 900 Нм моменту, що крутить (на звичайному DBS - 725 к.с. при тому ж моменті), але рівно стільки ж було і у DBS GT Zagato.

Щоправда, їх випустили лише 19, що на тлі 499 екземплярів Ultimate (300 купе та 199 родстерів) виглядає якось несерйозно.

У Гейдоні почаклували над кривими потужності та моменту, модифікували запалення, систему впуску та підвищили тиск наддуву на сім відсотків. Заодно перекалібрували восьмидіапазонний автомат ZF, адаптивні амортизатори і весь софт, що управляє.

Кузов посилили за допомогою потужнішої поперечки та потовщеного днища. Ці заходи на чверть підвищили жорсткість передка та на три відсотки жорсткість усієї силової конструкції.

Загострити відгуки допомогла і нова жорстко закріплена рульова колонка.

На лімітованій дводверці збереглися механічний диференціал підвищеного тертя в задній осі та вуглець-керамічні гальма від звичайного DBS. А ось аеродинаміку довелося переглянути, щоб покращити струм повітря та охолодження.

У DBS 770 Ultimate змінені повітрозабірники в передньому бампері, спліттері та задньому дифузорі, на капоті з'явився проріз у вигляді підкови.

Драматизму зовнішності надає стандартний вуглепластиковий декор, а також колеса діаметром 21 дюйм.

Такі диски ми вже бачили на гіперкар Valkyrie та інфернальному купе Victor. Салон прикрашають сидіння Sports Plus, оббиті шкірою та алькантарою, та карбонові підрульові пелюстки.

Нововведення - контрастне двоколірне оздоблення і виготовлений на замовлення ремінець на центральному підлокітнику, на пряжці якого вигравіруваний логотип DBS 770 Ultimate.

Список опцій суперкара є широким і доступним через програму персоналізації Q by Aston Martin.

Додатково можна замовити фарбування коліс у колір кузова, елементи декору із тонованого вуглепластику, вставки на сидіннях із плетеної шкіри, накладки з інкрустацією та карбонове кермо.

Відвантаження машин покупця розпочнеться у третьому кварталі цього року.

Весь тираж DBS 770 Ultimate вже розкуплено.

 

Опубликовано: 19 января 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.