Новости из этой рубрики
24 марта 2016
Компания Audi официально представила открытую модификацию суперкара R8 – Spyder.
10 июля 2019
Система будет анализировать выражение лица и автоматически менять настройки.
18 февраля 2021
По мере развития технологий и сознательного отношения к ресурсам планеты,…
1 августа 2017
Итак, калифорнийская «трешка» на всех порах отправилась в серию. Что это, зачем…
5 февраля 2019
Цвет окраса кузова автомобилей символизирует рубин, изумруд и сапфир.
22 апреля 2020
Вы можете стать его обладателем всего за $750 000.
Річ дня: BMW R18 у стилі «Відьмака»

Кастомний круїзер BMW присвятили "Відьмаку". BMW Motorrad Premium Arena у польській Лодзі об'єднався з CD Project RED – розробником ігор за мотивами серії романів Анджея Сапковського. Плідом співпраці стала унікальна версія круїзера BMW R18 з «відьомським» декором, названа Плотвою на честь коня (точніше, всіх коней) головного героя саги, Геральта з Рівії. Купити мотоцикл не можна: його зроблено для конкурсу кастомайзерів BMW 2024 у Варшаві.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Особливий R18 назвали Płotka (Плотва польською). Зазначається, що у BMW Motorrad прагнули створити мотоцикл, яким би пишався Геральт. У нього такий самий характер, як у цифрового втілення, але байк потужніший і багатший оснащений.

В оформленні застосовані матовий метал, сіра шкіра та символіка з «Відьмака»: медальйон школи Вовка та відьмачі знаки. Позаду є сумка з кольчужною вставкою та ремінцями для перевезення двох мечів.

R18 оснащений великим «опозитником» об'ємом 1802 кубічних сантиметри, що видає 91 кінську силу (67 кіловат) при 4750 обертів за хвилину і 158 Нм моменту при 3000. Максимальна швидкість — понад 180 кілометрів на годину.

«Плотву» та її суперників за конкурсом можна буде побачити наживо під час фіналу 15 червня на Urban Garage у варшавському районі Вілянув.

 

Опубликовано: 10 июня 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.