Новости из этой рубрики
18 февраля 2016
Первые места заняли американские банки, заработавшие более $10 млрд.
12 января 2018
«Я практически уверен, что криптовалюты ждет печальный конец».
15 сентября 2016
Ученые вашингтонского Института мировой экономики Петерсона провели глобальное…
30 апреля 2020
После начала кризиса 2009-2010 года стало ясно, что рейтинги богатейших людей…
11 декабря 2015
Самым успешным миллиардером года стал Джефф Безос, основатель…
25 февраля 2016
За прошлый год в китайской столице появились 32 новых миллиардера.
Як стати валідатором криптовалюти Solana?

Як стати валідатором криптовалюти Solana?

Сьогодні Solana Coin – один з популярних та затребуваних цифрових активів на крипторинку. Окрім того, що він відкриває доступ до широкого набору функцій платформи, токен також можна використовувати для диверсифікації ризиків та безпосередньо криптовалютного портфелю. Отримати монету можна як класичним способом за рахунок придбання, так і за допомогою унікального підходу до майнінгу в Україні, який має зовсім інакшу філософію та передбачає набагато менші енергетичні затрати.

 

Альтернатива майнінгу криптовалюти: як отримати Solana Coin?

Основне, що характеризує природу токена та проєкту в цілому – те, що Солана не використовує традиційний процес майнінгу. Зазвичай майнінг пов'язаний з криптовалютами, що передбачають консенсусні протоколи Proof of Work (PoW), наприклад, Bitcoin. Замість цього, Solana використовує комбінацію консенсусних протоколів Proof of History (PoH) і Proof of Stake (PoS), відому як PoH-PoS. Класичний майнінг – це інакший підхід, який з самого початку передбачає можливість будь-кому отримати ВТС, якщо є достатньо технічних потужностей.

У випадку з протоколами PoH-PoS валідатори мережі обираються засновниками. Якщо майнер – це особа, яка використовує потужності для вирішення математичних задач, то валідатор перевіряє та підписує (валідує) транзакції в мережі. Вони роблять це не самостійно, а за допомогою спеціальних алгоритмів, які перевіряють правильність та цілісність транзакцій. Замість того, щоб вирішувати складні математичні задачі, як у випадку з майнінг-фермою, вони просто підтверджують правильність транзакцій.

Крім того, валідатори також можуть мати можливість стейкінгу SOL, якими вони володіють. Це дозволяє додатково отримувати винагороду за підтримку мережі та захист від атак, що також може здивувати тих, хто звик та знає, що таке майнінг в класичному розумінні.

 

Переваги «майнінгу» SOL перед ВТС

Якщо ви не плануєте збирати власну криптоферму та використовувати велику кількість технічних та енергетичних ресурсів, зверніть увагу на переваги підходу до отримання SOL токенів:

 • Енергоефективність.
  Майнінг Bitcoin вимагає великих обсягів електроенергії через використання спеціальних обчислювальних пристроїв та великих обсягів обробки даних. У той час як робота з протоколами PoH-PoS є енергоефективною.

 

 • Швидкість транзакцій.
  Системи на основі PoW, такі як Bitcoin, мають обмежену швидкість обробки транзакцій через обмежену пропускну здатність мережі. У Solana швидкість обробки транзакцій вища завдяки її архітектурі та використанню PoH, що дозволяє мережі обробляти тисячі транзакцій за секунду.

 

 • Вартість обладнання.
  Для майнінгу криптовалюти Bitcoin потрібне дороге та спеціалізоване обладнання. У Solana можна стати валідатором зі звичайними обчислювальними ресурсами та досить невеликим початковим капіталом.

 

 • Складність майнінгу.
  У PoW мережі складність майнінгу зазвичай зростає з часом, що призводить до підвищення вартості обладнання та споживання електроенергії. У Solana мережі, хоча існує конкуренція серед валідаторів, складність майнінгу залежить не від обладнання, а від конфігурації самої мережі.
Опубликовано: 14 февраля 2024
Источник: whitebit
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.