Новости из этой рубрики
2 ноября 2016
Огонь и правда настоящий: им можно обжечься и подпалить рублевую купюру.
4 декабря 2017
Необычным набор делает в первую очередь его материал – pelle tessuta.
13 сентября 2023
12 вересня Apple провела традиційну осінню презентацію.
Bowers & Wilkins зробив ексклюзивні навушники у стилі McLaren

З 2015 року все нові автомобілі McLaren оснащуються акустичною системою Bowers & Wilkins і в 2022 році два британські виробника преміальних продуктів вирішили відзначити чергову річницю спільної роботи. У рамках спільного проекту на ринок вийшли флагманські бездротові навушники Bowers & Wilkins Px8 у ексклюзивному виконанні McLaren Edition. Обіцяно, що з особливостей аксесуара — не лише декор, а й технічна «начинка».

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Повнорозмірні накладні навушники бездротові виконані в кольорі Galvanic Grey, який доповнений акцентами фірмового для автовиробника відтінку Papaya Orange.

Усередині розташовані 40-міліметрові динаміки з карбоновим дифузором, положення яких усередині кожної чашки навушників оптимізовано, щоб забезпечити постійну відстань щодо вух слухача з будь-якої точки.

Динаміки працюють у поєднанні з розробленою Bowers & Wilkins системою цифрової обробки сигналів для забезпечення 24-бітної якості звуку з високою роздільною здатністю від провідних потокових сервісів. Передбачено підтримку кодека aptXTM від Qualcomm.

Система активного шумоподавлення використовує шість вбудованих мікрофонів, по два з яких відповідають за аналіз рівня шуму, передачу голосу та налаштування потужності динаміків.

При необхідності Px8 McLaren Edition можна підключити до джерела звуку через 3,5-міліметровий кабель або роз'єм USB-C, а для оптимального налаштування навушників передбачено фірмовий додаток Bowers & Wilkins для смартфонів.

За допомогою софту можна налаштовувати режими шумоподавлення та регулювати налаштування еквалайзера, а також відстежувати заряд батареї – заявлено 30 годин роботи без підзарядки.

Вартість Bowers & Wilkins Px8 McLaren Edition складає 799 євро.

 

Опубликовано: 27 декабря 2022
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.