Новости из этой рубрики
3 июля 2017
Volterman — это уникальный бумажник со встроенной зарядкой для телефона,…
6 декабря 2017
Новинку выпустят ограниченным тиражом в 70 штук.
1 июля 2022
Хороший звук еще никогда не был таким стильным.
1 августа 2019
Вещи из коллекции 006 стоит держать под рукой, собирая гостей.
30 июня 2016
Компания Vertu пополнила коллекцию смартфонов Aster серией Aster Chevron с…
18 мая 2017
Специально для австралийского рынка французский модный Дом Chanel выпустил…
Porsche зробила кайт у стилі легендарної «свині»

Компанія Porsche разом із Duotone випустила кайт у стилі легендарної «свині». Porsche давно вийшла за рамки виробника тільки автомобілів і співпрацює з безліччю компаній з різних галузей, випускаючи як фірмові аксесуари, так і створюючи дизайн для товарів сторонніх компаній.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Одним із подібних проектів став кайт, розроблений у 2022 році спільно з виробником кайтингового обладнання Duotone. А цього разу фірми зробили спільну лімітовану версію у культовому свинячому стилі. Частина прибутків від продажу кайту піде на програму підтримки молодих талантів у кайтсерфінгу.

Джерелом натхнення для кайта став гоночний прототип Porsche 917/20 на прізвисько «Рожева свиня» або «Велика Берта», який у 1971 році брав участь у марафоні «24 години Ле-Мана». І хоча автомобіль не те, що не виграв гонку, але навіть не дістався фінішу, він назавжди увійшов в історію за рахунок свого незвичайного дизайну.

Porsche 917/20 є плодом співпраці Porsche з французькою компанією SERA, які вирішили поєднати переваги коротко- та довгохвостих версій 917. Машина отримала новий кузов, але головною особливістю екземпляра стала ліврея.

Дизайнер Porsche Анатолій Лапін зупинив свій вибір на рожевому кольорі кузова та промаркував кожну його частину відповідно до схеми оброблення свинячої туші. Цей дизайн ліг в основу кайту від Duotone, в якому і дошка, і вітрило отримали свиняче забарвлення.

Кайта буде випущено в кількості 360 екземплярів — на честь максимальної швидкості 360 кілометрів на годину, яку «Рожева свиня» розвинула в гонці в Ле-Мані.

 

Опубликовано: 9 октября 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.