Новости из этой рубрики
19 октября 2021
Новая форма наушников, процессор лэптопа и цвета колонки HomePod mini.
3 ноября 2022
Виробник суперкарів зробив саундбар за 12 000 доларів.
7 сентября 2016
Со 2 по 7 сентября в Берлине проходит крупнейшая европейская выставка IFA. Мы…
5 августа 2016
Свое название зонт получил по имени английского изобретателя XVIII века Джонаса…
11 октября 2016
Изменит ли «умная колонка» Amazon Echo нашу жизнь?
Річ дня: велосипед та годинник у стилі Lamborghini Huracan Sterrato

У листопаді 2022 року Lamborghini представила позашляховий Huracan Sterrato – варіант спорткара, який має стати проміжною ланкою між чистокровним купе Lamborghini Huracan та кросовером Lamborghini Urus. Останній в історії італійської марки новий автомобіль із двигуном внутрішнього згоряння буде випущено 1499 екземплярів. Природно, для спорткара миттєво з'явилися різноманітні аксесуари в стилі моделі - включаючи найдорожчі та ексклюзивні.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Першою Huracan Sterrato переосмислив американський модний бренд RHUDE, який підготував капсульну колекцію одягу, що надихнула спорткаром.

Слідом за куртками, брюками-карго, сорочками-поло, футболками, капелюхами з плоскими полями, спортивними сумками та іншими аксесуарами з'явилися велосипед та годинник у дусі нового Lamborghini.

Італійський виробник високотехнологічних велосипедів 3T представив позашляховий велосипед Exploro Racemax x Huracan Sterrato.

Рама виконана з вуглепластику, передня вилка, гальма та кермо розроблені спеціально для нової моделі, так само як і шини Pirelli Cinturato Gravel M 700c.

Забарвлений байк у колір Verde Gea, який поєднує в собі матово-оливковий та матово-чорний з червоними акцентами – схема відсилає до одного з представлених під час Art Basel Miami шоу-карів Lamborghini.

Швейцарська годинникова компанія Roger Dubuis, яка багато років співпрацює з італійською маркою, з нагоди прем'єри Huracan Sterrato анонсувала особливий варіант ексклюзивного хронографа Excalibur Spider Huracan Monobalancier.

Годинник відрізняється чорно-оранжевим дизайном, що відсилає до одночасно до багатьох сучасних моделей Lamborghini.

Наклад велосипеда не обмежений, а вартість такого транспортного засобу становитиме 15 000 доларів.

Ціна хронографа Roger Dubuis Excalibur Spider Huracan Monobalancier не названа, натомість відомо, що буде зроблено лише 28 екземплярів.

 

Опубликовано: 16 декабря 2022
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.