Новости из этой рубрики
22 апреля 2016
21 апреля журнал Time опубликовал ежегодный список 100 самых влиятельных людей…
22 марта 2016
Идеальная работа есть в Бразилии, это работа в знаменитой компании Semco.
2 июня 2016
Совсем обычные вещи иногда имеют удивительную историю и способны рассказать о…
21 сентября 2015
eBay является сегодня, пожалуй, одной из самых крупных ИТ-компаний. Этот…
2 июня 2016
Почему Элизабет Холмс пока не смогла устроить революцию в медицине.
26 февраля 2021
Вот несколько исключений, когда новаторы не получили от своих творений…
5 однакових звичок різних мільярдерів

Всіх нас колись зачаровували історії інфоциган про те, що успіх приходить як за помахом чарівної палички і без зусиль. Але насправді це негаразд.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Найчастіше його домагаються роками, причому тут потрібні не тільки зусилля, але ще здібності та удача. А також корисні звички. Їх сумарний внесок зрештою виявляється сильнішим за вроджений талант.

І це підтверджують майже всі мільярдери, які досягли успіху.

 

1. Любов до читання

Один із найпростіших і водночас недорогих способів здобувати нові знання — читання. Але це не означає, що потрібно обкластися літературою та читати по сто книг на рік. Навіть якщо ви читатимете дві-три сторінки на день на цікаві для вас теми, то це відкриє ваш розум і покращить концентрацію.

Білл Гейтс — один із підприємців, який відкрито заявляє про свою пристрасть до читання. Якщо у вас немає часу читати протягом дня, спробуйте, як він, читати перед сном.

Можете навіть завантажити книгу на телефон, якщо не можете носити в ліжку друковані видання. У будь-якому випадку це буде набагато корисніше, ніж гортати нескінченні вертикальні відео в соцмережі.

 


Щовечора я читаю трохи більше години, щоб поринути у процес читання по максимуму.

БІЛЛ ГЕЙТС

 

2. Наполегливість

Шлях до успіху ніколи не буває без провалів та невдач. Перешкоди та проблеми будуть завжди, тож найголовніше — триматися. Більшість успішних успішні багато в чому через те, що стійкі та сприймають невдачі як корисний досвід.

Це підтверджує індійський промисловець та філантроп Ранат Тат. Він прийшов до успіху завдяки своїй рішучості та завзятості, незважаючи на всі труднощі.

 

 

Злети та падіння дуже важливі для просування вперед. Навіть пряма лінія на кардіограмі серця показує лише те, що людина не жива.

РАНАТ ТАТ

 

3. Фізична активність

Позбавимо вас необхідності читати повчальну статтю про те, що щоденна фізична активність надає позитивний вплив не тільки на ваше тіло, але і на розум і продуктивність.

Просто пам'ятайте, що вчені та медики багато разів доводили, що регулярне заняття фізкультурою підвищує рівень енергії та покращує настрій.

Марк Цукерберг, засновник Facebook, є затятим прихильником фізичної активності як методу догляду за собою. Йому подобаються вправи, які потребують повної концентрації, щоб відволіктися від справ. Мільярдер щоранку тренується десь годину, щоб боротися зі стресом через роботу.

 


ММА - ідеальний вид спорту, тому що в ньому ти максимально концентруєшся на сутичці і перестаєш звертати увагу на те, що відбувається довкола.

МАРК ЦУКЕРБЕРГ

 

4. Звичка рано вставати

Якщо ви любите щоранку десять разів натискати на будильнику кнопку відкласти, то ця порада для вас. Перевага раннього підйому в тому, що у вас залишається багато часу для себе: на тренування, медитацію, підробіток чи хобі.

Звичайно, можна робити це пізно ввечері або вночі, але краще все ж цим займатися в той час, коли мозок свіжий і ще може розуміти. Річард Бренсон - один із затятих прихильників цієї звички. І ось що він каже з приводу неї.

 


Я встаю рано, зазвичай близько 5 ранку. Якщо поряд є тенісний корт, вирушаю зіграти пару сетів. Потім сніданок, який у мене зазвичай складається з продуктів з високим вмістом клітковини, наприклад, мюслі та фрукти, щоб зарядитися енергією для денних пригод.

Але попереджаємо, що не потрібно рано вставати на шкоду сну та здоров'ю. Тому лягайте спати з тим розрахунком, щоб проспати щонайменше 8-9 годин.

Річард Бренсон

 

5. Ризик

Як би ваш внутрішній інтроверт не противився, але все ж таки варто іноді виходити із зони комфорту і робити сміливі вчинки. Багато мільярдерів кажуть, що якщо ви хочете досягти успіху, то будьте готові йти на ризик (продуманий).

Наприклад, все життя Ілона Маска – один великий ризик. Взяти хоча б те, що він досить сміливо вчинив, купивши не надто прибутковий Twitter у 2022 році.

 


Коли ви стаєте старшими, ваші зобов'язання збільшуються. Тому я закликаю вас зараз ризикнути, зробити щось сміливе, ви не пошкодуєте про це.

ІЛОН МАСК

Опубликовано: 28 сентября 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.