Новости из этой рубрики
12 ноября 2021
Стритвир и традиции французского мастерства.
20 октября 2023
Вшанування 75-річчя Puma та 50-річчя Clyde.
20 июля 2022
В капсуле можно найти одежду, обувь, аксессуары, украшения и очки.
19 ноября 2015
На примере новой коллекции Gucci.
28 апреля 2022
Коллекция будет доступна 28 апреля 2022 года.
9 июня 2022
В ней представлены джинсы и куртки, трансформирующиеся под разные размеры.
Dior представляє новітню капсулу «Icons»

Після завершення кампанії Icons за участю Роберта Паттінсона минулого місяця, Dior повернувся, щоб представити свою новітню капсулу Icons: «ультрабажаний нео-гардероб для чоловіків», розроблений Кімом Джонсом.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Лінія загалом визначається тонкістю; останні силуети чоловічого одягу Dior, включаючи трикотаж, денім та діловий одяг, відрізняються чистими лініями, вишуканими формами та традиційною майстерністю.

Довгі структуровані пальта доповнюють широкі штани, які стають уніформою сучасної ділової людини, а розкішні кашемірові светри та футболки з бавовни з морських островів говорять про схильність ательє до вишуканих матеріалів.

Жилети- светри на гудзиках поєднуються з класичними сорочками та прямими білими брюками, а щільні джинсові куртки гармонійно поєднуються зі смугастими сорочками на ґудзиках та темно-синіми брюками зі складками.

Блейзери та тренчі мають вільний крій, а приталені куртки мають великі бічні кишені, що забезпечує максимальну практичність. У той же час пальто Harrington оздоблені сумішшю шовку, що посилює піднесений підхід бренду до чоловічого одягу.

Завершують асортимент аксесуари Dior – рюкзаки та дорожні сумки з нової шкіри Gravity чорного, бежевого та хакі кольору.

Нова капсула Dior «Icons» з'явиться в магазинах та онлайн найближчими тижнями. 

 

Опубликовано: 13 мая 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.