Новости из этой рубрики
1 августа 2017
Лето этого года, вероятно, войдет в историю моды как время, когда в мужской…
12 января 2018
Герой ролика сидит в офисе, но мысли его – где-то на побережье (снимали,…
3 октября 2022
Гослінг знявся у рекламній кампанії під назвою Gucci Valigeria, присвяченій…
16 сентября 2020
Вещь выпущена в единственном экземпляре, окрашена в технике тай-дай и украшена…
27 сентября 2023
Ознайомлення з історією культового токійського виробника одягу та іграшок.
Louis Vuitton представили нову монограмну літню колекцію

Після смерті Вірджила Абло, французький лейбл переоцінив свою традиційну продукцію, залишивши яскравий напрямок Абло та рухаючись у нову еру з Фарреллом Вільямсом.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Нещодавно представлена колекція Louis Vuitton для осені 2024 року переосмислила робочу форму, привносячи вільний дух у свої колекції Taurillon Monogram і Monogram Macassar. Лінія аксесуарів Vuitton готова до літа, передбачаючи класичні сумки з грайливою обробкою.

Колекція Taurillon Monogram представляє ключові стилі Louis Vuitton з рельєфним декором у тон, зокрема рюкзак Christopher, тонкий Sac Plat mini і сумки Keepall 25. Жива шкіра «Racing Blue» і «Mineral Gray» оснащена металевою фурнітурою, а також багаж на роликах Horizon і сумка Dopp Kit для подорожей зі смаком.

Пропозиція Monogram Macassar від Louis Vuitton поглинена штампованими принтами в основних коричневих тонах. Шкіряна обробка «Radiant Sun» надає енергійного стилю рюкзаку Christopher, Keepall і сумці S-Lock, а додаткові аксесуари для відпустки доповнюють колекцію разом із новим м’яким Polochon.

Речі будуть доступні в магазині та онлайн через Louis Vuitton у липні 2023 року.

 

Опубликовано: 11 июля 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.