Новости из этой рубрики
13 июня 2019
Анализируем проблему «сверхпрофессиональных» работников, которые выстраивают…
18 февраля 2016
Хотите, чтобы руководитель компании вам солгал? Спросите у него про отношение к…
25 мая 2017
Как люди, считающие себя лучше других, могут просить помощи? Как можно учиться…
5 января 2022
Столкнувшись на примере наших партнеров с тем, как системно и ответственно…
27 сентября 2021
Теперь наличие конкурентов на рынке может означать не только конкуренцию. Это…
10 сентября 2018
Первоклассные сотрудники будут критиковать вас, спорить и не соглашаться.
Висновки, до яких ти прийдеш після досягнення успіху

Кожна людина хоче досягти успіху, але лише одиниці дійсно готові йти до кінця заради досягнення поставленої мети.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Саме тому на шляху до реалізації своїх ідей ти стикатимешся з безліччю малоприємних порад чи переконань.

Якщо ти зумієш подолати все, що може збити тебе з наміченого курсу, і зберегти впевненість у собі – ти переможеш.

До речі, після досягнення успіху ти обов'язково зробиш собі кілька важливих висновків.

 

Реальність не така страшна, як ти її уявляєш

Життя – складна штука. Вона рідко буває справедливою та майже ніколи не дається нікому легко.

Для того, щоб чогось досягти, потрібно знайти сили підняти себе з дивана, перестати витрачати час на безглузді скарги та почати довго й уперто працювати.

Якщо ти не народився в багатій сім'ї і не отримав у спадок успішний бізнес або велику суму, доведеться неабияк попітніти, щоб забезпечити собі гарне життя.

Але хороша новина в тому, що кожен має таку можливість. Хіба що не всі готові її використати. Комусь набагато більше подобається залишатися в позиції жертви і заздрити успішнішим людям, знецінюючи їхню працю.

Як тільки ти зумієш досягти бажаних результатів або хоча б наблизитися до їх досягнення, ти усвідомлюєш: реальність не така страшна, як її малюють.

Так, життя складне, але цілком терпиме, а при готовності докладати зусиль може стати дуже комфортним і цікавим.

 

Не можна спиратися на думку оточуючих, тому що люди необ'єктивні

Навколишні весь час будуть говорити тобі, що в тебе занадто мало шансів, щоб досягти успіху. Вони наводитимуть тобі як приклад себе чи своїх знайомих, намагатимуться остерігати тебе від скоєння помилок, тиснуть на тебе, щоб ти задовольнявся тим, що вже встиг отримати.

Дехто робитиме це, виходячи з кращих спонукань, не бажаючи бачити твої можливі невдачі та розчарування.

З успіхом ти зрозумієш, що ніколи не варто спиратися на думку оточуючих. Навіть якщо людина дійсно має схожий з твоїм життєвий досвід.

Одні й самі ситуації різні люди сприймають по-своєму. Там, де один бачить глухий кут, інший побачить можливість. Все залежить від рівня знань і навичок, від пережитих раніше подій, від особливостей сприйняття і особистісних якостей, які є у кожній людині.

Якщо ти впевнений у тому, що в тебе обов'язково щось вийде, не слухай нікого – ризикни та дізнайся правильну відповідь на практиці.

 

Можливості можна знайти завжди

За умови, що в тебе є шалене бажання і ти справді готовий працювати задля досягнення результату, ти зможеш знайти можливості навіть там, де оточуючі одразу ж здаються, опускаючи руки.

Занадто багато в житті залежить насамперед від твого внутрішнього настрою, а не від зовнішніх факторів та обставин. Тим більше, що в деяких випадках можливості можна не знаходити, а створювати самостійно.

Якщо ти готовий йти на усвідомлений ризик, брати на себе відповідальність і не сидіти на місці, то у своїх починаннях ти будеш набагато щасливішим за інших.

Але не дозволяй комусь знецінювати твої старання. Успіх супроводжує лише тим, хто готовий докладати зусиль до досягнення бажаного результату.

 

Стабільність та безпека заважають досягненню успіху

Багато людей вважають стабільність та безпеку синонімами успіху. Якщо у тебе є робота і раз на місяць тобі на картку переводять зарплату, якої вистачає на задоволення всіх першочергових твоїх потреб, вважається, що ти живеш добре.

Коли оточуючі чують, що тобі хочеться жити ще комфортніше, вони знецінюють твоє бажання, говорячи, що в тебе і так усе гаразд. Це може змушувати тебе довгий час відкидати всі можливості.

Поширена порада, яку можуть давати тобі люди: працюй ще більше, щоб досягти бажаного. Але здебільшого це не допомагає. Ти можеш витрачати ще більше часу та сил на свою роботу і при цьому не бачити жодних покращень у житті.

Більше того, все може стати тільки гірше: ти швидко втомлюватимешся, відчуватимеш складності з концентрацією уваги, впасти в апатію і зневіру.

Справа в тому, що безпека та стабільність, до яких так прагне більшість людей, вступають у конфлікт із бажанням жити краще. Для того, щоб досягти успіху, тобі доведеться відмовлятися від уявних гарантій та йти на ризик. Інакше очікувати якихось значних змін немає сенсу.

 

Неможливо змінити життя, не змінюючи своїх звичок

Якщо ти хочеш, щоб твоє життя стало кращим, займися насамперед самим собою. Досягнення успіху вимагає від тебе щоденних дій.

Неможливо дійти бажаного результату, не змінюючи способу життя та своїх звичок. Після того, як у тебе вдасться досягти поставленої мети, ти усвідомлюєш, що зовнішні обставини створюють набагато менше складнощів на твоєму шляху, ніж ти сам.

Тобі заважають твої страхи, перекладання провини на оточуючих, жалість до себе, ліньки і так далі.

Все це віддаляє тебе від досягнення успіху та заважає брати відповідальність за свої вчинки. Поки ти не почнеш змінювати себе, не змінюватиметься твоє життя.

Отже, успіх залежить не тільки від зусиль, які ти докладаєш до подолання зовнішніх перешкод, але й від того, наскільки ти готовий боротися із самим собою.

 

Найцінніше, що є у твоєму розпорядженні, – час

Люди рідко цінують час – вони відкладають справи на потім, погоджуються на те, що їм нецікаво, витрачають годинник на безглузді заняття. Після того, як тобі вдасться досягти успіху, ти повною мірою усвідомлюєш, наскільки цінним є час.

На пройдений шлях ти подивишся зовсім інакше, тобі буде очевидно, що можна було б заощадити величезну кількість годин, днів або навіть тижнів, досягти бажаного набагато швидше.

Таке усвідомлення дуже допоможе тобі у майбутньому. Ти перестанеш жити відкладеним життям і намагатимешся вивчити хоча б базові правила тайм-менеджменту.

Опубликовано: 4 января 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.