Новости из этой рубрики
22 декабря 2015
Американская компания Qwerkytoys создала необычную клавиатуру для iPad. Как…
9 сентября 2016
Французский город Лион стал первым городом в мире, начавшим использовать…
11 июля 2017
Фото первой машины, сошедшей с конвейера.
7 апреля 2016
Предполагается, что такие роботы-курьеры будут перемещаться с небольшой…
18 мая 2016
Британский производитель автомобилей премиум-класса Jaguar Land Rover объявил о…
20 декабря 2016
Китайская компания TCL приобрела права на производство и распространение…
Перший електромобіль Lamborghini з'явиться у 2028 році

З 2024 року нові моделі Lamborghini будуть оснащуватися гібридною силовою установкою, а ще до кінця поточного десятиліття в лінійці бренду з'явиться перший в його історії серійний електромобіль. На 2028 рік, коли клієнти марки вже морально будуть готові до такого суперкара, заплановано прем'єру електромобіля Lamborghini, який отримає нові можливості, недоступні для моделей із традиційними двигунами внутрішнього згоряння.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Виконавчий директор компанії Стефан Вінкельман в інтерв'ю ABC News пояснив, що Lamborghini готова стати першим виробником суперкарів із повністю гібридною лінійкою моделей.

За словами топ-менеджера, перехід на гібриди та електромобілі має відбутися у правильний час і лише за наявності відповідних технологій.

У розмові з Auto Express Стефан Вінкельман пообіцяв у 2028 році випустити на ринок нову модель, яка стане пристосованим до повсякденної експлуатації електромобілем із чотиримісним салоном та збільшеним у порівнянні з класичними суперкарами дорожнім просвітом.

Головний технічний директор Lamborghini Рувен Мор наголосив, що перехід на електромотори відкриває для марки нові можливості з погляду аеродинаміки та дизайну.

Крім того, електродвигун дозволить підвищити динамічні характеристики та керованість, чого не можна було досягти з бензиновими моторами.

Опубликовано: 14 ноября 2022
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.