Новости из этой рубрики
19 октября 2018
Вероятно, будут новые планшеты и ноутбуки.
9 сентября 2020
Помимо айфонов, могут показать новые «умные» часы, и, возможно, что-то ещё.
8 июля 2016
Китайская Alibaba Group начала принимать предзаказы на собственный умный…
12 февраля 2020
Авиаинженеры уже заинтересовались идеей.
3 ноября 2020
Эксперты ожидают, что компания представит обновленную линейку Mac, в том числе…
23 ноября 2020
На улице есть много разнообразного мусора, который легко может попасть в…
Перший електромобіль Lamborghini з'явиться у 2028 році

З 2024 року нові моделі Lamborghini будуть оснащуватися гібридною силовою установкою, а ще до кінця поточного десятиліття в лінійці бренду з'явиться перший в його історії серійний електромобіль. На 2028 рік, коли клієнти марки вже морально будуть готові до такого суперкара, заплановано прем'єру електромобіля Lamborghini, який отримає нові можливості, недоступні для моделей із традиційними двигунами внутрішнього згоряння.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Виконавчий директор компанії Стефан Вінкельман в інтерв'ю ABC News пояснив, що Lamborghini готова стати першим виробником суперкарів із повністю гібридною лінійкою моделей.

За словами топ-менеджера, перехід на гібриди та електромобілі має відбутися у правильний час і лише за наявності відповідних технологій.

У розмові з Auto Express Стефан Вінкельман пообіцяв у 2028 році випустити на ринок нову модель, яка стане пристосованим до повсякденної експлуатації електромобілем із чотиримісним салоном та збільшеним у порівнянні з класичними суперкарами дорожнім просвітом.

Головний технічний директор Lamborghini Рувен Мор наголосив, що перехід на електромотори відкриває для марки нові можливості з погляду аеродинаміки та дизайну.

Крім того, електродвигун дозволить підвищити динамічні характеристики та керованість, чого не можна було досягти з бензиновими моторами.

Опубликовано: 14 ноября 2022
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.