Новости из этой рубрики
14 апреля 2016
Кратко, всё то, что вчера было показано и сказано со сцены Fort Mason-центра в…
3 июня 2016
Устройство, выполненное в виде ювелирного украшения, привязано к счету карты, и…
11 мая 2016
Американский миллиардер и изобретатель, глава компаний SpaceX и Tesla Motors…
31 января 2022
Благодаря ей пользователи iPhone смогут отказаться от терминалов.
Balmain запустив можливість віртуальної примірки одягу та взуття

Модний будинок Balmain оголосив про запуск можливості віртуальної примірки одягу та взуття. Вона стала доступною на офіційному сайті бренду. Для створення функції марка співпрацювала з технологічною фірмою Bods, яка спеціалізується на 3D-аватарах, згенерованих штучним інтелектом.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Клієнти Balmain також можуть створити свою віртуальну копію та приміряти цифрові копії одягу, щоб зрозуміти, як вони сидять насправді.

На даний момент для цифрової примірки доступні сім моделей одягу, класичні черевики та п'ять сумок.

Представники модного будинку вважають, що нововведення зменшить відсоток повернення товарів, тим самим зменшивши забруднення від доставки.

«Бренд поставив собі високі цілі, оскільки ми рухаємося вперед до стійкішому майбутньому. Партнерство з Bods дозволить досягти значного прогресу в скороченні викидів вуглекислого газу, а також покращити якість покупок для клієнтів», — йдеться у заяві генерального директора Balmain Жан-Жака Гевеля.

Опубликовано: 20 ноября 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.