Новости из этой рубрики
20 августа 2019
Авто вместе с манекеном Starman отправили в полет 6 февраля 2018 года на ракете…
19 октября 2017
Авторы проекта уверяют, что мост выдержит вес 40 грузовиков.
23 августа 2017
Предприниматель Илон Маск показал первую фотографию скафандра, разработанного в…
19 февраля 2021
Его площадь составит 120 тысяч квадратных метров.
4 марта 2021
Все расходы, связанные с путешествием, бизнесмен возьмёт на себя.
18 августа 2016
В отличие от других шлемов виртуальной реальности, Alloy не требует подключения…
Білл Гейтс розповів, які професії замінять нейромережі та чим вони небезпечні

Білл Гейтс на своєму сайті gatesnotes.com опублікував велику статтю про початок епохи штучного інтелекту.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

У ній він розмірковує про майбутнє нейромереж, як вони можуть допомогти людству і чи варто їх побоюватися.

Переказуємо основні тези мільярдера.

 

Розробка ШІ - революція

Точніше, одна із двох технічних революцій, які Білл Гейтс бачив у своєму житті. Першою була поява графічних інтерфейсів у 1980 році, які стали основою для сучасних операційних систем Windows.

Враховуючи швидкість розвитку нейромереж, у найближчі 5-10 років світ стане іншим: зміняться взаємодії між людьми, навчальний процес, подорожі, медична сфера та багато іншого.

Через штучний інтелект змінюватимуться цілі галузі, а успішність компаній залежатиме від того, наскільки успішно вони його використовують.

 

ШІ підвищить продуктивність

Чим дешевші обчислювальні потужності, тим популярніше ШІ. Запити природною мовою точно замінять класичний пошук в Інтернеті. Принаймні більше не доведеться вводити слова-ключі, зрозумілі лише алгоритмам.

Також ШІ, вбудований у такі продукти, як Office, допоможе користувачам писати електронні листи та керувати поштовою скринькою. Білл Гейтс навіть упевнений, що потреба в мишках та клавіатурах зовсім відпаде.

Команди можна буде давати комп'ютеру голосом, а керувати всім стане особистий помічник або секретар, який працює на ШІ.

 

ШІ покращить охорону здоров'я

Це станеться за рахунок того, що тепер машинам доведеться повністю вести всю бюрократію і паперову тяганину, а також записувати на людей прийом до лікарів і обробляти великі масиви даних.

Також нейромережа визначатиме дозування препаратів і навіть їх призначення. Все це призведе до того, що первинні консультації проводитиме ШІ, а фахівці з регіонів та маленьких міст отримають більше інформації та можливостей для обстеження.

 

ШІ перетворить сферу освіти

ШІ визначатиме рівень знань кожного учня та пропонуватиме йому відповідні завдання та матеріали.

Крім того, нейромережі створюватимуть програми для збільшення мотивації. І хоч повністю вчителі вони не замінять, але стосунки між ним та учнями покращать.

 

Можливі ризики та проблеми, пов'язані з ШІ

  • Поки що нейромережі погано розуміють контекст запиту, що іноді призводить до дивних результатів. Наприклад, якщо попросити ChatGPT скласти програму для поїздки, він може запропонувати неіснуючі готелі. Це з тим, що нейромережа не розуміє, чи потрібно їй винаходити готелі чи брати лише реальні, у яких є вільні місця.
  • Іноді даються неправильні відповіді математичні завдання. Нейромережі поки що погано розуміють абстрактні поняття та міркування.
  • Нейромережа може завжди опинитися в поганих руках. Ніхто не виключає, що ШІ користуватимуться злочинці.
  • ШІ може вийти з-під контролю. Є ймовірність, що нейромережа з часом зрозуміє, що люди становлять загрозу для неї або що її інтереси відрізняються від наших.
Опубликовано: 30 марта 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.