Новости из этой рубрики
10 мая 2017
Илон Маск создаст компанию, которая будет заниматься рытьём тоннелей, чтобы…
23 сентября 2015
Greenpeace вряд ли назовёт китайскую ракету «другом природы», но подобный…
9 декабря 2015
Братиславская компания Nice Architects разработала уникальное «зеленое» жилище…
9 ноября 2015
Дочерняя компания американской корпорации Google – Google Life Sciences –…
Екс-дизайнер Jaguar показав автомобільний інтер'єр з 2030 року

Екс-стиліст Jaguar, а тепер новий власник студії Callum Designs Іен Келлум показав, якими будуть салони машин до кінця цього десятиліття. Мова йде не про віртуальну реальність, голограми і shy-tech, а про матеріали. Щоб досягти цілей стійкого розвитку, сирієм для них будуть виступати харчові відходи і вторинний пластик. А як все це можна поєднати, демонструє рестомод Porsche 911.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Студія Callum Designs, заснована колишнім стилістом Jaguar Ієном Келлумом, побудувала рестомод Porsche 911 з салоном 2030 року.

Проектне дослідження фірми SMS освятила експериментальні окремі матеріали, які не тільки безпечні для застосування в автомобілях, але й дозволяють досягти цілей стійкого розвитку. 

Роблять їх переважно з натуральних матеріалів — м’якоті кавового зерна, яєчної шкарлупи, грецького горіху, рису та червоної сочевиці, — а також вторинного пластику та старого одягу.

Тільки в одній Великобританії щодня на смітник потрапляють тисячі тонн харчових продуктів. Частина з них придатна для повторного використання, впевнений партнер Каллум, турецький стартап Оттан.

При чому отримані з них матеріали відповідають інженерним і екологічним вимогам, термо- і зносостійкі. Прикладом служить суміш яєчної шкарлупи і епоксидної смоли, яка на виході дає непрозорий пластикоподібний матеріал для декоративних накладок кнопок склопід'ємників.

А ось для плафонів і перемикачів з підсвіткою більше підійдуть рис або сочевиця, так як з них виходять напівпрозорі деталі. Декоративні вставки і дерев'яний шпон на передній панелі цілком можуть замінити матеріали з м'якоті кавових зерен або пальмових листів.

Для обшивки готується тканина Camira з морського пластикового сміття, а також войлок Féline, сир'єм для якого виступають ПЕТ-пляшки. Килимок — це регенеративний нейлон Econyl.

 

Опубликовано: 1 февраля 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.