Новости из этой рубрики
26 апреля 2018
..курьеры будут открывать чужие машины при помощи смартфона и оставлять в них…
22 ноября 2018
Ботинки похожи на ролики с беговыми дорожками вместо колес.
16 августа 2016
Впервые в мире будет установлена квантовая связь между спутником и объектом на…
2 февраля 2021
Предпринимателя, врача и двух победителей конкурса.
26 июня 2017
Ракета Falcon 9 корпорации SpaceX успешно стартовала с космодрома Ванденберг в…
20 мая 2016
На конференции I/O, 18 мая состоявшейся в Калифорнии, Google поделилась своими…
Україна зуміла відновити експорт електроенергії, і за це маємо дякувати ППО, - Кацуба

Цієї зими Україна зуміла захистити енергетичну і промислову інфраструктуру, що дозволило відновити експорт електроенергії вже у січні 2024 року. Про це у своїй колонці пише підприємець і експерт у сфері енергетики Олександр Кацуба. 

Коли у січні 2024 через морози промисловість збільшила споживання на 27%, а приватні споживачі майже на 14%, Україна все одно мала достатній профіцит виробництва електроенергії, щоб поновити її експорт. Україна продавала електрику у Словаччину, Угорщину, Польщу, Молдову та Румунію. З початку січня 2024 року комерційний чистий імпорт в Україну скоротився майже вдвічі, а в середині лютого чистий експорт став позитивним, розповідає експерт. 

Досягти цього результату допомогли відновлення після пошкоджень понад 2 ГВт потужностей енергогенерації, розширення енергетичного обміну з ЄС, робота енергетики з децентралізації енергопостачання. Але головний внесок зробили посилення ППО і бійці, які в ППО служать. Зараз Україна має велику кількість іноземного озброєння, яке використовується паралельно зі зразками радянських часів. 

Крім західної допомоги, з російськими дронами та ракетами допомагають боротися мобільні групи ППО, маскування та посилення об'єктів критичної інфраструктури. Це - головний фактор успішної для нас зими, резюмує Кацуба. 

Олександр Кацуба — український підприємець, експерт у сфері енергетики, власник компанії АЛЬФА ГАЗ.

Опубликовано: 7 марта 2024
Источник: unn
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.