Новости из этой рубрики
12 октября 2023
Годинник буде випущений обмеженою серією в 250 екземплярів.
21 сентября 2021
Коллекция Buceador Caribe, вдохновленная водами карибского бассейна.
26 марта 2018
Это первый минутный репетир Patek Philippe, совмещенный с функцией мирового…
7 июля 2017
Модель Big Bang Unico Depeche Mode выпускают ограниченным тиражом к мировому…
23 февраля 2024
Depeche Mode вирушили до світового туру Memento Mori-2024 на підтримку…
Breitling та Triumph представили спільну модель мотоцикла та годинника

Швейцарська годинна компанія Breitling втретє уклала партнерську угоду з британським мотоциклетним брендом Triumph, представивши годинник Chronomat B01 42 Triumph і мотоцикл Speed ​​Triple 1200 RR Breitling Limited Edition, поєднуючи дух мотоциклізму з ретельною майстерністю годинникового мистецтва.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Годинник Chronomat B01 42 Triumph із поєднання титану та 18-каратного червоного золота доповнений антрацитовим циферблатом та коричневим шкіряним ремінцем з перфорацією, що втілює свободу відкритої дороги.

Мотоцикл Triumph Speed ​​Triple 1200 RR Breitling Limited Edition, випущений обмеженою серією в 270 екземплярів, пропонує ентузіастам ексклюзивні враження.

Покупці отримують можливість придбати ексклюзивний годинник Chronomat B01 Triumph Owners Exclusive з циферблатом із вуглецевого волокна та задньою кришкою, на якій вигравіровано індивідуальний номер мотоцикла, що додає ексклюзивності.

Мотоцикл Speed ​​Triple 1200 RR має металеве забарвлення з деталями, розписаними вручну, надлегкі деталі з вуглецевого волокна, високоякісний титановий глушник Akrapovic і зроблене на замовлення шкіряне сидіння.

Він оснащений спеціальними елементами Breitling, такими як стартовий екран, оброблене оздоблення заднього колеса з вигравіруваним логотипом та золотий значок на баку.

 

 

Опубликовано: 10 июня 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.