Новости из этой рубрики
24 августа 2022
Следуя модели Rolex Submariner для друзей и семьи 2013 года.
11 ноября 2021
Ремешок из кожи и антрацитовый циферблат с часовыми, минутными и секундными…
31 октября 2017
Самый дорогой хронограф Omega Speedmaster 1958 года выпуска, проданный на…
27 мая 2016
Американская ювелирно-часовая компания Tiffany & Co. выпустила новую коллекцию…
22 ноября 2019
Во-первых, у Hublot Big Bang MP-11 запас хода – 14 дней. Во-вторых, корпус этой…
21 марта 2024
Дизайнери поєднали цифеблат з оніксу та жовте золото.
Hamilton розширює Jazzmaster п'ятьма новими варіантами Open Heart

Після презентації двох науково-фантастичних обмежених випусків Ventura, натхненні Dune: Part Two, Hamilton переглянув свою серію Jazzmaster, щоб переосмислити п'ять нових моделей.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Хоча модель Jazzmaster має довгу історію для бренду, вона відома своєю шикарною та сучасною естетикою, що поєднує традиції з інноваціями. Наслідуючи цей підхід до дизайну, п'ять версій оснащені символічним циферблатом серії Open Heart у трьох різних колірних рішеннях: абрикосовому, темно-червоному, бордовому та білому.

Варіант Deep Red Burgundy доступний у димчастому градієнті та розмірі корпусу 40 мм, який, як і його аналог із білим циферблатом, має ціновий діапазон від 1075 до 1125 доларів США. Тим часом варіант циферблата Apricot продається за ціною 1075 доларів США і доступний тільки в розмірі 36 мм. Всі варіанти мають циферблат з обробкою «сонячного проміння» та спортивний корпус з нержавіючої сталі.

Асиметричний циферблат дозволяє поглянути на внутрішню роботу Jazzmaster завдяки дизайну «Відкрите серце», а задня кришка забезпечує безперешкодний огляд автоматичного механізму H-10. Калібр забезпечує запас ходу на 80 годин і оснащений балансовою пружиною Nivachron™, що підвищує його стійкість до температури, ударів та магнітних полів.

Всі моделі Jazzmaster Open Heart Auto доступні у браслеті з нержавіючої сталі з 5 ланками. Моделі діаметром 40 мм також пропонуються у двох інших варіантах із коричневими шкіряними ремінцями.

Усі моделі тепер можна придбати на офіційному сайті Hamilton.

 

Опубликовано: 3 апреля 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.