Новости из этой рубрики
9 июня 2021
Дайверские часы Diver Lemon Shark с деталями лимонного цвета.
23 марта 2016
Получится «сейф на запястье».
15 февраля 2023
У головній ролі — подвійна X-подібна клітка з турбійоном і рухомий міст.
12 декабря 2022
Колекція випущена лімітованим тиражем.
15 декабря 2021
Полностью прозрачный корпус получили сложные часы Defy Zero G Sapphire и Defy…
1 апреля 2020
Это очень минималистичные и ненавязчивые часы.
Panerai зробив ексклюзивний годинник для Brabus

Німецьке тюнінг-ательє Brabus, яке починало з доопрацювання автомобілів Mercedes-Benz, а згодом виросло до реставратора класичних машин, творця спортивних катерів і навіть до виробника власних мотоциклів, активно освоює ринок дорогих годинників. Спільно з італійським виробником люксового годинника Officine Panerai була створена модель хронографа з довгою назвою Panerai Submersible S Brabus Experience Edition і безпомилково впізнаваним чорно-червоним дизайном.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Годинник отримав 47-міліметровий корпус, виготовлений з Carbotech – легкого композитного матеріалу на основі вуглецевого волокна з темним мармуровим малюнком та високою корозійною стійкістю.

Основний чорний колір розбавлений численними яскраво-червоними акцентами, які відсилають до червоних елементів у дизайні автомобілів Brabus.

У комплекті з годинником поставляються шкіряний ремінець, виготовлений у майстерні тюнінг-ательє, та спортивний силіконовий ремінець.

В основу моделі ліг існуючий у лінійці Panerai калібр P.4000, який був доопрацьований і став калібром P. 4001/S — автоматичним скелетонізованим механізмом із триденним запасом ходу, який можна спостерігати крізь прозоре віконце на звороті корпусу.

Тираж Panerai Submersible S Brabus Experience Edition обмежений 22 екземплярами.

Вартість годинника не названа, але якщо враховувати, що в ціну аксесуара входить багатоденна подорож Середземним морем з пригодами, проживанням у готелях преміум-класу, вишуканою кухнею та культурними розвагами, то хронограф явно не буде бюджетним.

 

Опубликовано: 21 ноября 2022
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.