Новости из этой рубрики
19 мая 2016
Стальной хронограф, между прочим.
2 сентября 2021
Капсульная коллекция в честь Chevrolet Corvette, Ford Mustang и Shelby Cobra.
5 апреля 2017
Поэтому каждый циферблат получился единственным в своем роде.
17 сентября 2019
Давний партнер Ferrari Hublot отпраздновал 90-летие гоночной команды выпуском…
26 марта 2018
Это первый минутный репетир Patek Philippe, совмещенный с функцией мирового…
27 февраля 2019
Японский бренд анонсировал продажи люксовых часов, выпуск которых приурочен к…
Porsche випустила ексклюзивний годинник до ювілею марки

Компанія Porsche випустила годинник Chronograph 1 – 75 Years Porsche Edition до ювілею марки. 2023 для бренду Porsche проходить під егідою святкування 75-річчя. До ювілею легендарної німецької марки приурочено прем'єри ексклюзивних спорткарів, особливі заходи та, звичайно, випуск різноманітних лімітованих аксесуарів.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Одним з таких прикладів став годинник Chronograph 1 – 75 Years Porsche Edition, випущений обмеженим тиражем.

Прем'єра лімітованого хронографа відбулася у рамках Фестивалю швидкості у Гудвуді, де німецький автовиробник був представлений із розмахом.

У Chronograph 1 – 75 Years Porsche Edition, виконаному у класичному чорному кольорі, використовується механізм калібру Porsche Design Werk 01.140 із сертифікатом точності від COSC, що означає високу точність ходу. Водонепроникний до глибини в 100 метрів годинник має 48-годинний запас ходу.

Задня частина корпусу має форму класичного п'ятиспицевого колеса Fuchs з логотипом Porsche посередині, а в комплекті з хронографом поставляються ремінець зі шкіряною центральною частиною та текстильною зовнішньою частиною з блакитним та червоним простроченням.

Також годинник має чорний шкіряний ремінець з чорним рядком. Сучасний хронограф відсилає до оригінального Chronograph 1 зразка 1972 року, а заразом і до годинника з передньої панелі концептуального суперкара Porsche Mission X Concept.

Новий годинник випущений обмеженим тиражем у 475 екземплярів за ціною 11 000 доларів.

 

Опубликовано: 24 июля 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.