Новости из этой рубрики
11 апреля 2022
Как раз к весне Louis Vuitton представляет четыре модели часов.
21 декабря 2015
О том, что нас ждет, рассказал генеральный директор производителя Билли Кротти.
21 сентября 2017
..представлена в двух версиях в лимитированных сериях из 88 и 8 экземпляров.
6 февраля 2023
Годинники Carrera Chronograph x Porsche Orange Racing коштують $9640.
1 ноября 2017
Так что не удивляйтесь, если вас постоянно будут просить вкрутить лампочку или…
Пропозиція дня: годинник Patek Philippe, який належав Пуйі, останньому імператору Китаю

Phillips щойно оголосив, що низка історичних артефактів, які раніше належали останньому імператору Китаю Айсін-Гіро Пуйі, буде представлено під час відкриття його нової азійської штаб-квартири в Гонконзі.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Серед особистої колекції імператора головним акцентом є наручний годинник Patek Philippe Reference 96 Quantieme Lune. Цей годинник — це не просто вінтажний годинник — це легендарний еталон, який уособлює спадщину Maison з історією, яку варто розповісти.

Згідно з розповіддю племінника Пуї з перших вуст, годинник подарував Георгій Пермяков, перекладач, який близько познайомився з імператором під час його перебування в Радянському Союзі.

Reference 96 одягнений у платиновий футляр Calatrava і позначений підписом легендарного виробника футлярів Антуана Герлаха «Ключ номер 4». Циферблат прикрашають арабські цифри в емалевій конфігурації «Рулетка», яка поєднується з каблучкою з рожевого золота в тон і стрілками Feuille.

Що стосується механізму, Reference 96 оснащено рідкісним 11-дюймовим механізмом Victorin Piguet ébauche, який має унікальну історичну цінність, оскільки його ніколи не було в корпусі, оскільки він був виготовлений на початку Великої депресії.

Наручний годинник Patek буде виставлений поряд з іншими особистими речами імператора, серед яких паперове віяло з написами, акварельні картини, рукописний блокнот і друковане видання Конфуція в шкіряній палітурці.

Усі вони доступні для загального огляду з 18 по 31 березня в новому офісі Phillips у Гонконгу в районі Західний Коулун. 

 

Опубликовано: 17 марта 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.