Новости из этой рубрики
19 января 2017
Французский дом Hermes обновил часовую коллекцию Slim, добавив в нее модель под…
14 июля 2021
Hublot Big Bang Unico Big Bang Unico SORAI II в зеленом.
18 июля 2018
Итальянский дом моды без шума анонсировал второе поколение своих умных часов.
22 января 2020
Они сделаны вместе с часовой мануфактурой Zenith.
8 апреля 2021
Хронограф выпустят всего в 25 экземплярах.
Річ дня: ZENITH Calibre 135-O Unique Piece, виготовлені в єдиному екземплярі

На аукціоні Phillips Geneva Watch Auction: XVI у ході жвавих торгів модель ZENITH Calibre 135-O Unique Piece, виготовлена ​​в єдиному екземплярі у співпраці з аукціонним підрозділом Phillips in Association with Bacs & Russo, а також незалежним годинникарем та спеціалістом з реставрації. продано за CHF 315'000 швейцарських франків. Усі кошти від продажу цього ексклюзивного виробу з ніобієвим корпусом та гільошованим циферблатом оранжево-рожевого кольору, який оснащений історичним механізмом, переможцем хронометричних конкурсів при обсерваторії, надійдуть на рахунок асоціації боротьби з раком грудей Susan G. Komen.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Механізм Calibre 135-O, обраний для цього унікального годинника, п'ять років поспіль — з 1950 по 1954 рр. — ставав переможцем хронометричного конкурсу, який проводив обсерваторія кантона Невшатель — небувале досягнення, яке не вдалося повторити нікому.

Calibre 135 Observatoire Unique Piece, надзвичайна модель з багатою історією, натхненна моделями 1950-х років та поєднує емблематичні деталі із сучасними акцентами.

Круглий корпус діаметром 38 мм виготовлений із ніобію – металу, який ZENITH використовує вперше.

Кріплення форми, що звужується, елегантно прикриті безелем, так само як і велика заводна головка з насічками, увінчана сучасним логотипом ZENITH у формі зірки.

Об'ємне сапфірове скло захищає опуклий циферблат оранжево-рожевого кольору зі стерлінгового срібла, виконаний у майстерні Comblémine Карі Вутілайнена. Він прикрашений вигравіруваним у техніці гільйоші мотивом «риб'яча луска».

У цьому рідкісному, історично знаменному творінні ретельно опрацьована кожна деталь, включаючи упаковку.

До моделі Calibre 135 Observatoire Unique Piece додається дерев'яний футляр з горіхового дерева з латунними деталями кріплення.

Він нагадує про контейнери, в яких калібри для хронометричних конкурсів перевозили з Мануфактури ZENITH до обсерваторії кантону Невшатель, де вони отримували головний приз.

Годинник закріплений у шкіряному футлярі, що нагадує книгу, так само надійно, як це було у випадку механізмів, укладених в оригінальну дерев'яну транспортну скриньку того часу.

На відміну від комерційних версій Calibre 135, які використовувалися в наручному годиннику, варіант 135-O — випущений в єдиному екземплярі механізм, призначений виключно для конкурсу.

Він ніколи не встановлювався в кишеньковий або наручний годинник і зберігався лише в дерев'яному футлярі.

Спеціально для моделі Calibre 135 Observatoire Unique Piece компанія ZENITH виготовила більшу версію футляра з матеріалів, вибір яких навіяний історичним оригіналом.

 

Опубликовано: 23 ноября 2022
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.