Новости из этой рубрики
1 июня 2017
Укладывая в чемодан плавательны­е трусы, не забудьте про часы-дайверы. В пучине…
10 марта 2021
Теперь Connected смогут точно фиксировать важнейшие биометрические показатели…
12 апреля 2024
Інновації у новинці Watches and Wonders 2024.
15 января 2019
В лимитированной серии выпущено 180 экземпляров.
11 октября 2022
Сателіти тепер роздвоюються, як вулканський салют.
2 июля 2020
..и не придумал идеи лучше, чем сделать амбассадорами нового аксессуара…
Rolex Submariner отримав романтичну небесну версію від Artisans de Geneve

Artisans de Genève відома своїми дивовижними годинниками, виготовленими за індивідуальним замовленням, які поєднують у собі розповідь історій, ремісничу майстерність та повагу до історії вартових будинків. Останнім проектом, представленим швейцарською майстернею, є "Серце Намібії", елегантний виріб, переосмислений з моделі Rolex Submariner 116610.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Циферблат, який одержав свою назву від Намібії в Південній Африці, виготовлений із справжнього метеорита, знайденого в однойменному регіоні. Він не тільки був розрізаний та очищений до товщини всього 0,3 мм, але матеріал також пройшов хімічну обробку, щоб виявити його природні візерунки та смуги.

Це поєднується з власним індикатором фаз Місяця, на якому зображено північне блакитне авантюринове небо та перламутровий місяць. Це ускладнення, що складається з 28 компонентів, розробляється, виготовляється, декорується та обробляється вручну в компанії Artisans de Genève.

Нова керамічна вставка темно-синього безелю доповнює нові колірні рішення, а деталі корпусу годинника мають лазерне гравіювання із зернистим ефектом. Оригінальний механізм Rolex 3135 збережений, але оснащений індивідуальним ротором із білого золота та відповідною вставкою із метеориту.

«Серце Намібії» коштуватиме 34 520 швейцарських франків (близько 38 561 доларів США). Ціна кожного футляра Artisans de Genève залежить від індивідуального замовлення. 

 

Опубликовано: 9 июля 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.