Новости из этой рубрики
16 июля 2021
..способной затмить современные новинки.
30 сентября 2022
Blancpain запускає перше німецьке спеціальне видання Fifty Fathoms Bathyscaphe…
21 июля 2022
Каждый экземпляр в серии Octo Roma Naturalia x Wang Yan Cheng уникален.
21 сентября 2022
Возвращение модели 1960-х в корпусе Ceramos.
30 сентября 2020
Гоночная команда Scuderia Ferrari уже 1000 раз участвовала в Гран-при…
19 ноября 2021
Модель будет эксклюзивно доступна в бутиках на юге США.
Спільний годинник Mathey-Tissot і Massena LAB черпає натхнення з 60-х років

Massena LAB та незалежний виробник розкішного годинника Mathey-Tissot укладають четверту співпрацю. Цього разу обидві сторони працювали пліч-о-пліч, щоб створити повністю швейцарський вінтажний хронограф Mathey-Tissot x Massena LAB Chronograph '68.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Черпаючи натхнення в 1968 році, цей годинник віддає шану часу, що став свідком радикальних культурних та соціальних змін в історії.

Годинник виконаний з нержавіючої сталі товщиною 41 мм і оснащений однонаправленим безелем на 120 годин. Його переважно монохромна палітра підкреслена яскравими відтінками синього кобальту, червоного та металу, які використовуються як додаткові лічильники, індекси та люмінесцентна трубка.

В основі спільної моделі лежить калібр Landeron 73, швейцарський механізм із автопідзаводом, що забезпечує запас ходу до 43 годин. Якщо звернутися до задньої сторони годинника, можна побачити гравюри спільного бренду та унікальний номер партії. Перегукуючись з колірним регістром циферблата, годинник супроводжується відповідним шкіряним ремінцем кобальтово-синього кольору.

Mathey-Tissot x Massena LAB Chronograph '68 випущені обмеженою серією 99 екземплярів за ціною 1295 доларів США і доступні тільки на сайті Massena LAB.

 

Опубликовано: 10 ноября 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.