Новости из этой рубрики
6 января 2022
Особенности Prospex 1968 Diver’s Modern Re-interpretation Save the Ocean…
17 сентября 2015
Рыбы и другие обитатели моря стали одним из самых популярных декоративных…
3 мая 2023
Спеціальна версія моделі на рожевому ремінці.
18 января 2018
Швейцарский производитель часов класса люкс Richard Mille выпустил модель RM…
21 февраля 2022
Песочный, пепельный, синий и оттенок вина - насыщенные цвета новинок.
2 сентября 2020
Компания представила усовершенствованные версии Submariner, Oyster Perpetual и…
Swatch і OMEGA випустили годинник до національного дня Швейцарії

Святкуючи Національний день Швейцарії, Swatch і OMEGA показали свій останній годинник MoonSwatch «Misson to Moonshine Gold» як данину спільній спадщині.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Подібно до варіації Strawberry Moon, яка була випущена минулого місяця, секундна стрілка хронографа прибуває з привабливими мотивами. Нова ітерація містить традиційні швейцарські ліхтарики як ключовий візерунок, що повторює подію.

Досі кожен годинник Moonshine Gold мав секундний хронограф, виготовлений вручну в повний місяць. Видання Swiss National Day не є винятком, оскільки годинник супроводжується спеціальним сертифікатом як доказ. Як і всі інші випуски «Misson to Moonshine Gold», годинник міститься в 42-міліметровому біокерамічному корпусі з матовим чорним циферблатом і ремінцем на липучці.

Новий годинник Moonswatch буде доступний лише протягом одного дня в 97 магазинах Swatch у 85 містах. Очікується, що MoonSwatch продаватиметься за такою ж ціною, як і попередні моделі, Швейцарський національний день «Місія до самогонного золота» MoonSwatch буде випущений 1 серпня в більшості регіонів і 2 серпня в окремих магазинах. 

 

Опубликовано: 1 августа 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.