Новости из этой рубрики
28 декабря 2023
Ексклюзивне обмежене видання для ЄС.
14 января 2019
В первый день женевского часового Салона старейшая женевская мануфактура…
23 июня 2022
Хронограф стоит 2500 фунтов стерлингов.
1 августа 2022
Правда, купить их могут не только обладатели внедорожника.
29 апреля 2024
Маркування третього кольору для нової моделі.
Swatch і OMEGA випустили годинник до національного дня Швейцарії

Святкуючи Національний день Швейцарії, Swatch і OMEGA показали свій останній годинник MoonSwatch «Misson to Moonshine Gold» як данину спільній спадщині.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Подібно до варіації Strawberry Moon, яка була випущена минулого місяця, секундна стрілка хронографа прибуває з привабливими мотивами. Нова ітерація містить традиційні швейцарські ліхтарики як ключовий візерунок, що повторює подію.

Досі кожен годинник Moonshine Gold мав секундний хронограф, виготовлений вручну в повний місяць. Видання Swiss National Day не є винятком, оскільки годинник супроводжується спеціальним сертифікатом як доказ. Як і всі інші випуски «Misson to Moonshine Gold», годинник міститься в 42-міліметровому біокерамічному корпусі з матовим чорним циферблатом і ремінцем на липучці.

Новий годинник Moonswatch буде доступний лише протягом одного дня в 97 магазинах Swatch у 85 містах. Очікується, що MoonSwatch продаватиметься за такою ж ціною, як і попередні моделі, Швейцарський національний день «Місія до самогонного золота» MoonSwatch буде випущений 1 серпня в більшості регіонів і 2 серпня в окремих магазинах. 

 

Опубликовано: 1 августа 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.