Новости из этой рубрики
21 июля 2017
Единственные в своем роде.
18 сентября 2018
Их нельзя разбить, поцарапать или утопить – даже если очень постараться.
17 ноября 2020
Ее оценивают почти в $2 миллиона.
8 февраля 2023
Загальна висота годинника складає 8,65 мм.
5 января 2022
5 главных черт Omega Speedmaster Calibre 321 Canopus Gold.
20 сентября 2021
Позиционируются как "лучшие часы класса Worldtimer по соотношению цены и…
TAG Heuer святкує 60-ту річницю Carrera новими моделями «Glassbox»

TAG Heuer відкриває ще одну главу у своєму легендарному житті з двома новими моделями, які поєднують сучасність і продуктивність.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Модель бренду Carerra святкує своє 60-річчя – оригінальний TAG Heuer Carrera народився з любові юного Джека Хойера до перегонів, оскільки його надихнула гонка Carrera Panamericana, що проходила в Мексиці.

На святкуванні шістдесятиріччя Carerra TAG Heuer представляє хронограф Carrera «Glassbox» і хронограф Carrera Chronograph «Glassbox» Tourbillon.

Обидві нові моделі були перероблені для покращення форми та функцій, вони можуть похвалитися корпусами з нержавіючої сталі з сапфіровим склом. Ці нові кришталеві грані, отримані з куполоподібних кристалів гезаліту на моделях Heuer Carrera 1970-х років, мають тонку криву, тому їх можна читати під різними кутами.

Інші нові аспекти дизайну включають нові пушери та ремінці з телячої шкіри. TAG Heuer Carrera Chronograph доступний у двох версіях.

На одному з них представлений гладкий чорно-сріблястий циферблат у вигляді «реверсної панди», що нагадує деякі з найбажаніших моделей Heuer 60-х років — еталонну 3147 Dato 12 і еталонну 2447 NS.

Інша доступна оновлена модель Carrera Chronograph має фірмове блакитне обличчя з темно-синім шкіряним ремінцем із телячої шкіри.

Усередині кожного з нових годинників без турбійона ви можете знайти вдосконалений механізм Heuer 02 під назвою TH20-00, розроблений для вдосконаленого керування. Цей революційний механізм TH20-00 тепер має осцилюючу вагу з двонаправленим заводом і піднятою обробкою.

На обидві моделі надається п’ятирічна гарантія, і їх можна буде придбати з квітня 2023 року на tagheuer.com.

 

Опубликовано: 12 апреля 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.