Новости из этой рубрики
23 марта 2020
Такие же яркие, как латинский трэп.
17 марта 2023
Висвітлення рідкісного Reference 96 Quantieme Lune.
1 февраля 2023
Коричневий та жовтий у Big Bang Unico та Big Bang One Click.
28 апреля 2023
Перша рекламна кампанія за його участю з'явиться у травні.
1 августа 2023
Годинник MoonSwatch «Misson to Moonshine Gold» як данина спільній спадщині.
Ulysse Nardin представляє нову модель Freak X

Продовжуючи шлях моделі Freak X, Ulysse Nardin випустив нову версію своєї інноваційної моделі, тепер відомої як Freak [X OPS]. Цей виріб було представлено сьогодні на виставці Watches & Wonders Shanghai.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Від корпусу до безелю та заводної головки ця модель діаметром 43 мм виконана з титану та покрита чорним DLC-покриттям. Цей годинник, наповнений авантюрною та суворою привабливістю, поєднується з бічними сторонами з композитного вуглецевого волокна, пофарбованими в землистий відтінок зеленого кольору хакі.

Відповідно до загальної палітри кольорів, всі прикраси на індексах циферблата і люмінесцентній трубці виконані в доповнюючих один одного відтінках.

Мануфактурний калібр UN-230 забезпечує тривалість роботи хронометриста до 72 годин. Він оснащений механізмом «літаюча карусель», що обертається навколо своєї осі, з індексами та мостами, освітленими Super-LumiNova, а також здійснює 21 600 вібрацій на годину.

Роздрібна ціна моделі Freak [X OPS] складає 33 800 доларів США. 

 

Опубликовано: 14 сентября 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.