Новости из этой рубрики
6 октября 2021
Первая десятка по сравнению с прошлой версией обновилась практически наполовину.
14 ноября 2019
Избранным гостям разрешили поспать рядом с производственной линией.
11 мая 2021
Она будет стоить дороже, чем The Washington Post.
17 сентября 2020
Всегда мечтали стать обладателем тираннозавра рекса? Нет ничего невозможного.
6 июля 2021
Главная национальная особенность - у нашего бизнеса, если он уже существует,…
BMW побудувала електричний катер на підводних крилах

Компанія BMW представила катер з електричною силовою установкою та батареями від моделі i3. Він називається The Icon і на тлі інших човнів вирізняється незвичайним дизайном та оформленням внутрішнього оздоблення. На одному заряді акумулятора катер пропливає близько 100 кілометрів і може похвалитися максимальною швидкістю 55 кілометрів на годину.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Катер The Icon — мабуть, найнесподіваніша прем'єра 76-го кінофестивалю Канна.

Судно на підводних крилах побудовано BMW у співпраці з верф'ю Tyde, співзасновник якої Тобіас Хоффрітц у минулому працював креативним директором студії інноваційних розробок Designworks, що входить до складу BMW Group.

Власне Designworks і вигадала зовнішність «Ікони», Tyde реалізувала задум, а відділення BMW i поділилося шістьма старими батареями від хетчбека i3.

У BMW катер називають "уособленням розкоші майбутнього" і наголошують, що це не прототип, а готовий до запуску у виробництво продукт. У довжину судно сягає 13,15 метра, а його корпус ніби складений у техніці орігамі.

Центральний елемент — скляна структура зі зламами, всередині якої знаходиться лаундж-зона, що нагадує калейдоскоп.

Для виготовлення всіх меблів, у тому числі крісел, що обертаються, використана листова сталь, що змушує сонце блікувати на підлозі, створюючи ілюзію хвиль.

The Icon оснащений двома 136-сильними електродвигунами, здатними розігнати катер до максимальних 30 вузлів (55 кілометрів на годину). Блок батарей загальною ємністю 240 кіловат-годин гарантує запас ходу близько 100 кілометрів.

Секрет ефективності, як і у випадку з Candela С-8, — у підводних крила, які знижують тертя води на 80 відсотків. Є аудіосистема з підтримкою об'ємного звуку Dolby Atmos та система керування з 32-дюймовим сенсорним дисплеєм, що працює на BMW Operating System 8.

Висока адаптивність припускає, що The Icon можуть використовувати і приватники, і компанії. Але, правду кажучи, перспективи всього цього туманні. Сегмент електричних катерів бурхливо розвивається і вже вийшов за межі непоказних суден.

Наприклад, ательє Zagato і верф Persico Marine минулого року представили суперчовна з електричним водометом DeepSpeed від стартапу Sealence. Це ще розкішніший спосіб пересувати по воді, ніж пропонує BMW, нехай не такий практичний.

 

Опубликовано: 18 мая 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.